Skocz do zawartości

Komar MR232 - wspaniały Polski "moped"


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

kupiłem na giełdzie staroci we wrocławiu za 100:-) a reszta ze złomu, znowu znalazłem rame zawieszenie i błotnik do simsona sr2 1958rok zapłaciłem 11zł:-)

 

a przy okazji, jakis czas temu napisał do mnie taki sympatyczny młodzian ze ma problem z komarem bo cos nie pali, a w ogóle to nie ma na paliwo musi od mamy brac, kazałem mu sie po wsi rozejrzec, i dostał w prezencie komara którego wyremontował i sprzedał, za uzyskana kase kupił wsk do remontu zrobił i sprzedał i teraz jezdzi fajnym skuterem i sciaga rózny sprzet którego okazało sie jest mase w okolicy:-) czyli wystarczy sie rozejrzec:-) niedawno dowiedziałem sie ze tuz pod dupa mam kompletna panonie na chodzie która moze pojdzie za groszea nigdy bym nie przypuszczał mze cos tu jeszcze moze byc:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej giełdzie staroci? Ja chyba o czymś nie wiem :D. O oldtimerbazar Ci chodzi czy coś innego się we Wrocku jeszcze dzieje?

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły, ale który:-P a we wrocławiu w kazda ostatnia sobote miesiaca jest giełda staroci na giełdzie samochodowej, czasem ludzien przynosza takie wynalazki, kupiłem kiedys silnik komplet Gnom do roweru za 100, a koles miał jeszcze 4 w czesciach:-)warto sie przejsc najlepiej rano, a na niskich łąkach tez sie trafaiaja cuda, jak jestes ze wro to zajdz i luknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...