Skocz do zawartości

Kletno-knajpa motocyklowa.


Baba Jaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kula, ja jadę około 11.00 mam zamiar przejechać, tak jak wiosną jechalismy razem, przez "Czarną Górę" i do Kletna. Namyśl sie czy jedziesz czy nie bo wstąpię po Ciebie albo spotkamy się na "Orlenie" w Ząbkowicach. Na Orlenie będę około 11.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek,ja jutro musze leciec na zajecia [w koncu].

tak ze nie pojade . myslalem ze to w sobote ten wyjazd.wtedy po poludniu wyrwalbym sie z zajec i przylecial poprzez gory i lasy hehe do kletna

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam tematowi od jakiegoś czasu i właśnie okazało się, że en łikend mam wolny, więc może...może... :buttrock:

 

Tylko pytanie - przyjeżdżamy w sobotę (mi się uda może koło 13-14 być na miejscu), parkujemy, okupujemy bar i... gdzie i po ile nocleg?? :cool:

Śpiwór zawsze mam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam tematowi od jakiegoś czasu i właśnie okazało się, że en łikend mam wolny, więc może...może... :D

 

Tylko pytanie - przyjeżdżamy w sobotę (mi się uda może koło 13-14 być na miejscu), parkujemy, okupujemy bar i... gdzie i po ile nocleg?? :D

Śpiwór zawsze mam ze sobą.

 

Krasnal i Bartic znam was z opowieści Pierwoszowa, jak mi plany dopiszą to dołacze do Was w sobote w po południu w Kletnie. Dajcie znać, czy przewidujecie nocleg. Też woże ze soba śpiwór. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas jest juz troje.Dwie diablice :D i opekun :D .

A te diablice z której strony mają" ogonki" :D

 

Tak się przyglądam tematowi od jakiegoś czasu i właśnie okazało się, że en łikend mam wolny, więc może...może... :D

 

Tylko pytanie - przyjeżdżamy w sobotę (mi się uda może koło 13-14 być na miejscu), parkujemy, okupujemy bar i... gdzie i po ile nocleg?? :D

Śpiwór zawsze mam ze sobą.

KRASNAL o tej porze roku z noclegiem nie ma problemu( a Iruni nikt nie będzie chrapał).Chyba że zerwę się z imprezy i przjadę (mało prawdopodobne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iruni nikt nie będzie chrapał

 

Ależ mi to absolutnie nie przeszkadzało :D

 

Było wręcz zniewalające :D

 

Co do Kletna to krasnal chyba sam śmignie, bo po Rybolu tak mi dupsko przewiało że szkoda gadać..

Chociaż chcialabym ujrzeć urocze - abstyneckie twarze :D

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dzwiek był jak miód na nasze uszy , jak balsam na skołatane nerwy Dlaczego Wy tak daleko mieszkacie?????? tez bym chciała do Kletna, ale motorek pomału sie rozbiera do malowanka musimy do woisny jakies piekne aero strzelic zeby jeszcze lepiej wygladał no i czesci z aluminium juz nam robia . Jak zajedziemy na wiosne to mucha nawet nie siadzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...