Skocz do zawartości

Aprilia Taureg


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świeca i kable wymienione

Rozrusznik po remoncie w profesjonalnym zakładzie

 

 

I jak myślicie???

 

:D :D :D

 

VIVA ITALIA!

Chyba włosi powinni skoncentrować się na robieniu pizzy i makaronu a motory zostawić niemcom, japończykom i anglikom.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze gaznik ma za male obroty na biegu jalowym ?? a z gazem probowales ? moze ssanie nie dziala ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz miernik elektryczny ( voltomierz / amperomierz / ohmomierz ) sprawdz jakie napiecie ma twoj akumulator przy wlaczonych swiatlach glownych i wylaczonym silniku.

Mozesz rowniez sprawdzic jakie jest napiecie gdy krecisz bezskutecznie rozrusznikiem.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP!

 

 

Mam właśnie informację, że motor jest naprawiony.

 

Dla warsztatu Moto-Roma wielkie brawa!

:icon_razz: :icon_razz: :buttrock: :) :) :eek: :wink:

 

 

Jeszcze nie wiem dokładnie o co chodziło ale przyczyna tkwiła w gaźniku. Jak się dowiem szczegułów to się podzielę.

 

P.S.

 

Ten happy end niezbyt zmienia mój pogląd na markę aprilia :bigrazz:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

Ten happy end niezbyt zmienia mój pogląd na markę aprilia :)

 

a ja kocham moją apkę już z 5 lat i w nagrode nie robi mi żadnych numerów i pali elegancko nawet po bardzo długim postoju - no chyba że ją umyję pod ciśnieniem :) (wtedy musi podeschnąć) zresztą zastosowałem najpewnejszy patent na to - nie myję :P

 

aprilia rx rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kulesie.

 

A wjechałeś już kiedyś tą apką w głęboką wodę ??? Nie reaguje na coś takiego jak na myjkę???

 

(ŻART)

 

Mam nadzieję, ża Twoja Aprilia kocha Cie dużo bardziej niż ta o której pisałem kocha swojego właściciela.

 

Pozdrawiam.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kulesie.

 

A wjechałeś już kiedyś tą apką w głęboką wodę ??? Nie reaguje na coś takiego jak na myjkę???

 

(ŻART)

 

Mam nadzieję, ża Twoja Aprilia kocha Cie dużo bardziej niż ta o której pisałem kocha swojego właściciela.

 

Pozdrawiam.

 

miły ZIGGY :D

sam w to nie wierzę, ale pamiętam jeden przypadek jak przejechałem przez stawek, który okazał się w pewnym momencie głęboki na tyle że musiałem szybko zeskoczyć i pomagać maszynie pchając ją (woda była powyżej silnika więc prawie na wysokości kanapy no i dno było mulaste) no i maszyna nie zgasła :biggrin: woda do gaźnika się nie dostała na szczęście

a przejażdżki przez w miarę wąskie rzeczki zdarzają się dość często - tak więc maszyna ma kontakt z wodą i jej to nie szkodzi

 

sam się dziwię dlaczego po myjce maszyna nie chce z początku odpalić - pewnie szkodzi jej woda pod wysokim ciśnieniem - ale to marginalny problem jest więc nie ma dla mnie znaczenia i nie szukam dziury w całym

:biggrin: :flesje:

Edytowane przez kules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W gaźniku motorka sparciała i pękła jakaś gumka odpowiedzialna za regulację mieszanki czy coś w tym stylu. Przez to motor zalewało przy pierwszym ruchu tłoka. Ale dlaczego paliła z pychu???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...