Skocz do zawartości

Elefantentreffen 2007 (zlot słoni) ktoś się wybiera???


orkanek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Wrocławia mam 320 km a w czwartek pracuje do 16 więc trasa bedzie odpowiednia :biggrin: Mam nadzieje że się spotkamy na miejscu i załozymy polski obóz .

Jakby co możemy sie wymienić telefonami na priva.

Pozdrawiam

Jakis dziwny bedzie ten Elefant bez sniegu... Polowa przygody mniej...

 

Ja do Wrocławia mam 320 km a w czwartek pracuje do 16 więc trasa bedzie odpowiednia :biggrin: Mam nadzieje że się spotkamy na miejscu i załozymy polski obóz .

Jakby co możemy sie wymienić telefonami na priva.

Pozdrawiam

Jakis dziwny bedzie ten Elefant bez sniegu... Polowa przygody mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"my wyruszamy w czwartek ruskami

jeden motocykl z międzyrzecza, jeden ze zbąszynia, przez kościan, wrocław, pragę

planujemy także nocleg w okolicach pragi"

 

witam, my podobnie, zyli w czawartek rano ruszamy i przez wrocław, kotline kłodzką śmigamy!!

w pradze kumpel rezerwuje nam miejsca w choteliku koło dworaca. 28zł na łebka.

jedzie nas 3 jas na fjr, kumple na suzuki freewind 650 i na bandziorze 600.

nie mamy zaplecza bo nasi kumple z rawicza ruszają już w środe rano- oni jadą na intruderach i jeden rusek z koszem. spotykamy sie na miejscu i w niedziele wyruszamy spowrotem wszyscy razem. zapraszam zeby sie dołączyć !!!

pozdro

paluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania ja juz mam wszystko oprócz koron czeskich he he , maszyna gotowa , sprzet biwakowy też.

Jak wcześniej pisałem wyjeżdzam spod Warszawy we czwartek 25.01.2007 koło 17 i nocuje we Wrocławiu, w piatek cały dzień na dotarcie na miejsce zlotu.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zakupiłem akumulator, klocki, olej, filtr, płyn do chłodnicy i w weekend biorę się za maszyne !!! sprzęt biwakowy gotowy tylko butle gazu trzeba dokupić. pozdro i do zobaczenia gdzieś po drodze lub na miejscu !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prognoz wszystko wskazuje na to ze sniegu nie zabraknie, ma padac juz od tego tygodnia, a silniejszy mroz nadejdzie zaraz po zlocie. Nie bedzie wiec taryfy ulgowej dla sloni, ale z drugiej strony - zimowy klimat dopisze - powodzenia dla wszystkich startujacych w kierunku Passau !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że znów będzie niezła sieka w dzien wyjazdu, ma padać sniegi i temperatura grubo poniżej zera. dziś cały Poznań przejechałem na moto bo musiałem je przestawić do znajomego do garażu i co prawda sucho jest ale slisko było miejscami. mróz da sie przeżyć !!!!! trzeba próbować !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę do domu się pakować

wyjeżdżamy jutro skoro świt :)

mam nadzieje do zobaczenia na miejscu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz po elefancie , pojechałem , dojechałem , przeżyłem i wróciłem w sumie cos koło 2300 km natłukłem od czwartku do poniedziałku , a wy w końcu pojechaliście bo raczej sie tam nie spotkaliśmy.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz po elefancie , pojechałem , dojechałem , przeżyłem i wróciłem w sumie cos koło 2300 km natłukłem od czwartku do poniedziałku , a wy w końcu pojechaliście bo raczej sie tam nie spotkaliśmy.

 

 

Jakieś fotki, relacja.

 

I oczywiście SZACUNEK. :)

 

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nam sie nie udało. tylko Poznań był przejezdny. już po za granicami wielkopolski drogi w wielu miejscach białe. odstawiliśmy motocykle i żeby wykorzystać wzięty już urlop pojechaliśmy do Pragi. Tu też droga nawet w mieście w wielu miejscach biała. kurde w 2005 było biało może na odcinku 10 km wsumie, w 2006 nie daliśmy rady ze względu na mróz a 2007 temp. ok ale snieg nas zatrzymał. może w przyszłym roku sie uda.

 

Macbrus napisz prosze jak tobie sie to udało ??? ile kilometrów jechałeś po białym ??? ja FJR nie dałbym rady tyle po białej drodze ale po zdjęciu wnioskuje, że ty również nie miałeś kosza !!!! zapodaj choć krótką relację z drogi i napisz proszę którędy jechałeś.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trase zrobiłem troche dłuższa ale pewniejsza , w czwartek wieczorem postanowiłem ze jade przez niemcy , jest to 200 km dłużej ale za to pewniejsza droga.

Wyruszyłem jak wsponinałem w czwartek po pracy czyli koło godziny 15 , i przez 6 godzin waliki doturlałem sie do Wrocławia gdzie przenocowałem u kolegi. W piatek rano - 14 stopni kierunek Zgorzelec, granica długa prosta i tera kolejno przejeżdzam przez Drezno , Chemitz, Hof , Regensburg, i w końcu Passau. Byłem na miejscu koło 21 , motocykl zaparkowałem , znalazłem miejsce na rozbicie namiotu , saperką wykopalem miejsce , i tyle :biggrin: Do niedzieli nie dotykałem sie do motocykla , odpalił za pierwszym razem :flesje: Droga powrotna taka sama , w sumie natłukłem 2300 km.

Zaliczyłem tylko 1 glebe 30 km od domu obróciło mnie na sliskim ubitym sniegu.

 

http://img212.imageshack.us/img212/8171/51...treffen2ks3.jpg

 

http://img54.imageshack.us/img54/3599/51bv...treffen2vd8.jpg

 

 

 

A tu wszystkie zdjęcia z wyjazdu :

 

http://www.pancake.sggw.waw.pl/~mpietrasiuk/Elefant/

Edytowane przez macbrus

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno przyznać się do porażki ale cóż, nie zawsze się wygrywa

my wyjechaliśmy ze zbąszynia ale w czwartek dopiero koło południa (kilkugodzinny poślizg)

dojechaliśmy do szklarskiej poręby ok 20stej z niemałymi problemami po drodze (trudne podjazdy, awarie sprzętowe)

w szklarskiej doszliśmy do wniosku że jednak się poddajemy (trudno byłoby zrobić nastepnego dnia 400km wiedząc co nas już spotkało)

mimo tego że nie dojechaliśmy jesteśmy zadowoleni z wycieczki

nabraliśmy doswiadczeń na przyszły rok -spróbujemy jeszcze raz

 

dla tych co dojechali-zwłaszcza na dwóch kołach wielki szacun

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...