Skocz do zawartości

Zyjecie?


irek929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Zimno :eek: :eek: ???? jakie zimno :banghead: Zimno jest dopiero wtedy jak spadnie śnieg i cieżko śmigać a do tego czasu :) ;) :eek:

Pozdrawiam!! :flesje: :banghead:

Popieram Kolegę :biggrin: Wczoraj z ekipą lataliśmy póżnym wieczorem i jest z...biście CIEPŁO :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma złej pogody dla motocyklisty... są tylko źle ubrani motocykliści....

Hehe Stare angielskie przysłowie :banghead:

Wczoraj też trochę pośmigałem i było całkiem przyjemnie. Dziś coś wiatr się ruszył porządny i raczej posiedzę w garażu starając się niczego nie popsuć przy sprzęcie :banghead:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle.Dzisiejszy dzień był całkiem niezły na małą eskapadę.Fakt wiatr robił swoje ale warto było zobaczyć jesień w górkach.Dwa razy skończyła sie droga,która na mapie była wyryta jak byk ale dzieki temu wrażenia z wypadu są jeszcze lepsze.Mam nadzieję,że pogoda nam jeszcze bedzie sprzyjać.Może być chłodno,żeby tylko nie lało.

Szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zimno :banghead: Nie wiem ale ludzie jakoś dziwnie patrzą jak jade :biggrin: :biggrin: a ja po prostu to lubie . fakt że ludzi troche temperatura zniechęca ale nie należysię przejmować takimi szczególami :flesje: Tak jak pisał Riko (no właśnie Riko kiedy jeżdzimy :) :banghead: ) daj znać to polatamy razem . Jak już nieraz pisałem MI ZAWSZE PASUJE :eek: ;) :eek: :eek:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler kiedy masz czas ?? ja mam tez zawsze w sumie, jezdzenie to zycie .... Kiler damy rade na sylwka tez na bikach jedziemy :banghead: widziales kiler zdjecia z blugarskiej dzisiaj ???

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzenie to zycie .... Kiler damy rade na sylwka tez na bikach jedziemy :banghead: widziales kiler zdjecia z blugarskiej dzisiaj ???

Widziałem są dobra w h... to jak jesteśmy z rekami w górze wg mnie majlepsze i powinno być dla Ziuta ja też w sumie mam zawsze czas na jazde

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DOBRA TA FOTA, a co do tematu to ogladalem pogode i przyszly tydzien ma byc cieplo ok 20 st wiec smigac ciagle mozna, zeby nie bylo mozna juz w kombinezonach a nie w t-sertach i krotkich spodenkach :banghead:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...