Skocz do zawartości

Nasz na Bikepics


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

enduroguy Czy wy przypadkiem w sobote albo niedziele nie byliscie gdzies na zwirowni w kolbieli bo widzialem jak ktos latal mi przed domem :banghead: Husky TE450 chyba byla i jakies 2t wiec to moze twoj KTMik :banghead: PODZRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu? no byla grana zwirownia z tego co pamietam ale chyba bez Tygrysa latalismy (tego co ma TE450 :banghead: ) . Bylem ja, Plocho i moj kumpel z klasy (Maciek) - on ma YZF400 i spotkalismy mase ludzi z forum m.in. Samsona i KML'a :banghead: . Chociaz moze to bylo 2 tygodnie temu nie pamietam hehehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widzialem wczesniej dwoch typkow na cos w stylu husky albo husaberga (niebiesko zolte) i czyms czerwonym ale kompletnie nie wiem na czym. Jechali na kole przed mym domem :banghead: A pozniej wlasnie ta cala grupke wasza 2t i 4t mieszane :banghead: Mialem i ja jechac za wami ale musze moto do porzadku doprowadzic <lol> POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK!! Nie spodziewałem się że zdjęcie będzie się aż tak podobało. Zostało fotką dnia, a konkurencja nie była mała....Enduroguy i Plocho mają ekstra foty!! Szacun dla Łysego za mnóstwo mega zdjęć i za to że się poświecił i tym razem nie był raiderem a fotografem. Tylko patrzeć jak zadzwonia do Łysego z Dirt Bike Magazine :banghead:

 

DR mam ale postanowiłem go sprzedać. EXC 525 to taka niespodzianka i gwarantuje ze jest mój a nie pożyczony. Założenie było takie że Ci z którymi jeżdżę mieli pierw widzieć moto a nie pierw słyszeć że ja mam.

Miedzy innymi soku11 i jego kolega od drz400E mieli pierw zobaczyć, ale nie wyszło..wrrr :banghead:

 

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie pochlebstwa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK!! Nie spodziewałem się że zdjęcie będzie się aż tak podobało. Zostało fotką dnia, a konkurencja nie była mała....Enduroguy i Plocho mają ekstra foty!!

A za miesiac w bieszczady lecim i z tego co widze na bikepics'ie Lysego tam dopiero jest co fotografowac!!! :banghead:

 

Zajebista fotka , była tapetą ale przebiła ją fotka enduroguy'a icon_mrgreen.gif

 

hohoho bardzo mi milo :banghead: , a ktora fotka sie tak spodobala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !

W koncu mi sie udalo zarejestrowac w tym forum ,ale mialem tak pod gorke, ze szok.

 

Zalogowalem sie , zeby podziekowac za gore komplementow, jakie uslyszalem pod moim adresem i pod adresem mojego zdjecia z Mijagim (z Kuba i z Plochem tez sa konkretne).

 

No to dziekuje i pozdrawiam brac endurowa !

 

Aha sciagajcie i korzystajcie z fot do woli , niech ida w swiat. Nie za wszystko na tym swiecie trzeba placic.

 

Na wyjezdzie w gory na pewno popracujemy nad nowymi fotami, a efekty zobaczycie.

 

Pozdrawiam

Artur vel Lysy

Gadimex

 

KTM 520 EXC i cos tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za miesiac w bieszczady lecim i z tego co widze na bikepics'ie Lysego tam dopiero jest co fotografowac!!! :)

hohoho bardzo mi milo :buttrock: , a ktora fotka sie tak spodobala?

 

http://www.bikepics.com/pictures/696925/ - Ta się tak spodobała ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...