Skocz do zawartości

A1, A, B..... Niech ktoś mi wyjaśni


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, kto opowiada takie bajki ludziom. Kolega na przykład powiedział mi, że jeśli ktoś ma kat. B, to jeśli obleje teorię na A to zabierają mu kategorię B. Przecież to jawna bzdura.

troche w tym prawdy i jakiejsc lipy.

Jak oblejesz egzamin teoretyczny to musisz w ciagu jakiegos tam czasu zaliczyc go pozutywnie bo mozesz miec chwilowo zawieszone prawko na inne kategorii do czasu jak nie zaliczysz tego oblanego.

To jest chyba sprawdzona wiadomośc bo mi to powiedzial kumple z drogowki. Ale on tez sie moze mylic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche w tym prawdy i jakiejsc lipy.

Jak oblejesz egzamin teoretyczny to musisz w ciagu jakiegos tam czasu zaliczyc go pozutywnie bo mozesz miec chwilowo zawieszone prawko na inne kategorii do czasu jak nie zaliczysz tego oblanego.

To jest chyba sprawdzona wiadomośc bo mi to powiedzial kumple z drogowki. Ale on tez sie moze mylic :-)

 

Przydałoby się znaleźć jakiś paragraf na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasraniec egzaminator powiedział: że tracą w tej chwili dotychczasowe uprawnienia i powinni w terminie, jak pamiętam, 7 dni zwrócić dokument do urzędu, który go wystawił. Nie wolno im prowadzić pojazdów a za nieoddanie grozi kara. Jak nie oddadzą, to im policja zatrzyma przy pierwszej kontroli + mandacik.

Trzy razy zdawałem teorię :buttrock: :biggrin: :lalag: i na dwóch egzaminach była identyczna sytuacja.

Nie wiem tylko na 100% jak wygląda sprawa dzisiaj. Egzamin zdawałem pod koniec 1995r.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do głównego tematu...

kiedys ktos mi tez sie kogos o to pytałem, okazało się że nie można jeździć na 125cc mając B, podobno jest tak tylko w Belgii [ale też do tego nie jestem taki przekonany] pzdr

Edytowane przez Michal LBL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do głównego tematu...

kiedys ktos mi tez sie kogos o to pytałem, okazało się że nie można jeździć na 125cc mając B, podobno jest tak tylko w Belgii [ale też do tego nie jestem taki przekonany] pzdr

Z tego co wiem to napewno w Niemczech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...