Skocz do zawartości

Diverse NIGHT of the JUMPs Katowice "SPODEK"


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Czy nie sądzicie, że organizatorzy przesadzili z cenami biletów? Na stronie spodka ceny od 75zł za dzień.

Myślę, że komuś się wydaje, że zarobi kupę kasy, a może być sytuacja, że będą skakać dla garstki ludzi w piątek i sobotę. A przy słabej frekwencji następna edycja może się nie odbyć? Powinni pierwszą edycję zrobić za bardzo przyzwoite pieniądze jako imprezę promującą FMX!

Zobaczymy ilu widzów przybędzie?

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie GAJEP'a ciągle sie waham.. jeżeli od 70 zł są bilety to na jakie miejsca można liczyć za te 7 dyszek ? I ciekawe ile trzeba zapłącić za przyzwoite miejsce.. Niezdrowa przesada , naprawde.

 

Jeszcze jest troche czasu.. szkoda przegapić no i szkoda pieniedzy.

 

pzdr. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mam informację dla Wszystkich z okolic Łodzi.

Organizujemy przejazd na Night of the Jumps z naszego miasta.

Koszt przejazdu 50 zł w obie strony.

Planujemy przejazd w oba dni (24 i 25 listopada), ale to wszystko zależy od liczby chętnych.

 

Mamy również bileciki na tę imprezę

 

Wszelkie informacje u nas w bileterii KOLDECURE

Łódź, Piotrkowska 102 (w pubie Łódź Kaliska)

tel. 602214751 lub na priva

 

Ps dla adminów:

Wiem, że to swego rodzaju reklama, ale chyba lepiej żeby forumowicze korzystali ze zorganizowanego przejazdu zamiast tułać się pociągiem do Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jada jade jade

dzis zakupilismy bilety najlepsze miejsca caly rzad

jak szalec to szalec bedzie nas 7 wspanialych

do zobaczenia w spodku

 

Cześć

Czy nie sądzicie, że organizatorzy przesadzili z cenami biletów? Na stronie spodka ceny od 75zł za dzień.

Myślę, że komuś się wydaje, że zarobi kupę kasy, a może być sytuacja, że będą skakać dla garstki ludzi w piątek i sobotę. A przy słabej frekwencji następna edycja może się nie odbyć? Powinni pierwszą edycję zrobić za bardzo przyzwoite pieniądze jako imprezę promującą FMX!

Zobaczymy ilu widzów przybędzie?

Pozdrawiam

Gajep

powiem ci ze ku zaskoczeniu bardzo duzo biletow jest juz sprzedanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...