Skocz do zawartości

Kask AGV AIRTECH ?


iaaf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dziś kask. Po ok. 150km w kasku mogę powiedzieć, że wykonanie naprawdę dobre, tylko, że szyba nie przyelega ładnie do skorupy. Są szparki i wiatr wpada do środka. Za taką kasę nie powinien.

 

Materiał z jakiego wykonany jest bardzo dobry, hałas nie jest najniższy, ale świetna aerodynamika, nie rzuca głową i nie przekręca się gdy chcemy popatrzeć w bok.

 

Ile waży?? Jest lekki, napradę.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

sam dzis kupilem:) dla plecaczka,a ze mamy taki sam rozmiar to troche w nim posmigalem. Na codzien smigam w FM Famez, w AGV jest duzo ciszej, lzej i duzo lepsza areodynamika. Niewiele nim smigalem ale moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże w tym kasku od maja i jestem zadowolony :icon_evil:

Jak koledzy wspominali areodynamika bardzo dobra, cicho. Czasami czuć powietrze na twarzy podczas jazdy z zamknieta szyba (zalezy to od ustawienia głowy), ale wydaje mi sie ze to kwestia zamocowania szyby, bo czasami tak jest, a czasami nie...

W moim kasku jeszcze zauważyłem, że w domu antifog działa, a w chłodne dni, na podwórku niezabardzo, ale wtedy otwieram wywietrznik i jest okej :biggrin:

Edytowane przez MACIAS1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc jak jest upał to otwieram wlot nad szybą i tak jeżdże, jakoś za bardzo głowa mi sie w kasku nie spociła, ale chłodzenia też nie poczułem. Może mam zbyt bujną czuprynę :icon_mrgreen: po prostu jak już rusze to zapominam o tym, żeby sie skupić na tej wentylacji, na światłach zawsze pamiętam i zastanawiam sie czy to działa :icon_twisted:

W chłodniejsze dni, wloty są zamknięte (czasami tylko ten pod szyba otwarty na 50%) i nie czuje nic oprócz tych szpar między szybą, a skorupa kasku, ale ogólnie jest okej możena inaczej ułożyć głowe :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam Air tech-a od poczatku sezonu i caly czas mam problemy z nieszczelna szyba. Ustawiałem ja juz na rozne sposoby i dalej kaszanka, wieje jak cholera - bez okularów nie da sie komfortowo podrozowac.

Panowie da sie to jakos ustawic czy lepiej sobie darowac i kupic cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem z nim juz jakies 12000 km i nie mam wiekszych zastrzezen. Jak juz przedmowcy sie wypowiedzeli czasami szybka moglaby lepiej dolegac bo lekko smyra wiaterkiem po twarzy :-)

Ale nie ma to znaczenia dla komfortu uzytkowana i szczerze polecam.

 

W zimniejsze dni kominiara obowiazkowa bo kask ma dobre chlodzenie, w sumie w najgoretrze dni pot mi sie nie lal po twarzy.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba odstaje w okolicach "zawiasów" o jakies 2-3mm. Z przodu przylega elegancko i nie mam sie do czego przyczepic.

Przy samych zawiasach jest szpara ok. 2mm, ale dookoła dziury przez która się patrzy ( nie wiem jak ta dziura profesionalnie sie nazywa) jest uszczelka i na wysokości uszczelki szpary nie widać, ale szyba nie przylega do uszczelki tak mocno jak w innych miejscach. Dzisiaj jak czekałem u urzędzie komunikacji zaczałem się przyglądać tej uszczelce i przy zwiasach między szybe, a u szczelke było można wsunąc kartke. Skupiłem się też dzisiaj na tych wiatrach podczas jazdy (jeździłem max 90 km/h) i nic nie wiało po twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dziś dostałem zamówiony kilka dni temu kask i mam dylemat. Kask jest w rozmiarze XL, i minimalne uwiera w kości policzkowe i uszy. Do tej pory jeździłem w kaskach otwartych, więc pytam - czy ten kask się dopasuje do kształtu twarzy? Gdzieś kiedyś słyszałem taką opinię i chciałbym wiedzieć czy to prawda. A może w integralach tak musi być? Proszę o szybka odpowiedź, bo mam tylko kilka dni na wymianę.

 

pozdrawiam,

spnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...