Skocz do zawartości

fotki,setki fotek


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio natknąłem się na stronę internetowa gdzie sa relacje z setek wypadków... przesyłam link naprawde szokujące....

 

http://www.ogrish.com/archives/accident/

Na pewno natknąłeś się na inne obrazki na tej stronie.Po co dajesz link ?

Fascynujesz się odcinaniem głowy,czy kręci Cię obraz wypadków?- pewnie nie masz moto i to Cię, gryzie,chcesz pokazać ludziom jakie to niebezpieczne.

Posiadanie noża nie jest równoznaczne z obcinaniem komuś głowy.

Zastanów się........czasami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhy...nie mam moto? to co ja bym tu robił właściwie? zerknij na moje konto na bikepics to może uwierzysz.

 

Cholera jasna, jakie podniecanie się? nie rozumiem co "ugryzło niektórych"

Z tego co wiem był temat z wypadkami samochodowymi ta czeska strona,później motocyklista a raczej to co z niego zostało, i jeszcze jeden z 2 stroną o wypadkach samochodowych... była cisza a nagle wszyscy wyładowuja sie na mnie czy co?

Podałem wyraźnie nie interesują mnie z tej strony inne wypadki niz te z motocyklistami a podałem ogólny adres bo nie chciało mi sie wklejać pojedynczo linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic moze byc przeciez nikt nikogo nie zmusza do klikania na link...

Jest wyraznie napisane:

 

"relacje z setek wypadków... przesyłam link naprawde szokujące...."

 

skoro ktos jest wrazliwy jak normalny czlowiek albo troszke mniej to chyba wie, ze nie powinien klikac w link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier*le... zachowujecie się jak jakieś stare dewoty. kto ci każe, jeden z drugim, klikać na ten link??? wyraźnie jest napisane, że zdjęcia szokujące. nie lubię oglądać takich zdjęć i nie wchodzę na tego typu strony, ale żeby tak jechać na chłopaku, to lekka przesada.

weźcie się puknijcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki za wsparcie przecież napisałem że szokujące....

 

Topic moze byc przeciez nikt nikogo nie zmusza do klikania na link...

Jest wyraznie napisane:

 

"relacje z setek wypadków... przesyłam link naprawde szokujące...."

 

skoro ktos jest wrazliwy jak normalny czlowiek albo troszke mniej to chyba wie, ze nie powinien klikac w link...

 

 

ja pier*le... zachowujecie się jak jakieś stare dewoty. kto ci każe, jeden z drugim, klikać na ten link??? wyraźnie jest napisane, że zdjęcia szokujące. nie lubię oglądać takich zdjęć i nie wchodzę na tego typu strony, ale żeby tak jechać na chłopaku, to lekka przesada.

weźcie się puknijcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki szmatławiec "ZŁY

To było ścierwo dla takich psycholi jak autor tematu!

Niedługo zaczną podpinać jakieś pedofilskie linki!

I jeszcze jedno...To do kretyna który dał link do filmu z sekcji - Czy jak będą kroić kogoś Tobie bliskiego to tez nam to udostępnisz na filmiku?

Potrzebujecie pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki szmatławiec "ZŁY

To było ścierwo dla takich psycholi jak autor tematu!

Niedługo zaczną podpinać jakieś pedofilskie linki!

I jeszcze jedno...To do kretyna który dał link do filmu z sekcji - Czy jak będą kroić kogoś Tobie bliskiego to tez nam to udostępnisz na filmiku?

Potrzebujecie pomocy!

 

 

psyhol to ty jesteś i uważaj na to co piszesz.... bo ja cie nie obrażam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jedna fotka:

 

http://www.perverts.nl/files/Motorcycle%20Accident.jpg nie wiem czy fotomontaż czy nie.

 

Aha jeśli ktoś nie chce to niech nie wchodzi.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...