Skocz do zawartości

yamaha tzr50


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja widzialęm mito z 6 i 7 stopniową skryznią biegów w tym samym modelu, chodzi mi o mito w nowej budzie, 7 biegowe mają dopisek evo a 6 go nie mają

 

 

dopisek evo a prawidłowo EV mają wszystkie mito w nowej budzie tj po 1995 roku.

I nie ma to nic wspolnego z liczbą biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może fakty??

http://www.cagiva.it/_vti_g6_ver.aspx?IdVer=78&rpstry=178_

Proponuje spojrzeć, a potem się wypowiadać, więcej nie pisze bo nie ma co sie kłucić o bzdety.

EV wychodzą z innej fabryki niż włoskie mito. Inaczej mają zbudowany silnik i dlatego mieszczą 7 a nie 6 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 178 cm i było okej :)

Qmpel ma 2007 r., czarno czerwoną - z wyglądu extra.

Ma wsadzony wydech Leo Vince V6 + większe dysze i ... trzy razy bardziej wolałem jego poprzedniego Rox'a, który ładnie zapier*alał a to ledwo jedzie :banghead:

 

Straaasznie krótkie biegi mnie bardzo denerwują :buttrock:

 

 

Heh no to ja ;DD

Oj Kubuś przecież Ty nie lecialeś pelnym gazem .

Chyba na 3 lecialeś ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma TZR 50 z 2007 roku w malowaniu czerwono białym (fajny efekt) ;]

Ma 189-190cm wzrostu i dobrze na niej wyglada. Na blokadzie wyciągała 45km/h po odblokowaniu 75km/h, ponieważ modele 2007 mają założone inne(wieksze) zębatki niz poprzedniczki. Ma BAAAAAAARRDZZZZOOOO dobre przyspieszenie. Ja planuje zrobić prawko A1 (jak sie pytalem to kosztuje 1100zł) i kupić Aprilie RS 125 97-98 rocznik. A kolega też planuje zrobić A1 i wsadzić do tzrki 80ccm. Przynajmniej będzie legalnie jeździł ;P. :wink:

 

Pozrd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może fakty??

http://www.cagiva.it/_vti_g6_ver.aspx?IdVer=78&rpstry=178_

Proponuje spojrzeć, a potem się wypowiadać, więcej nie pisze bo nie ma co sie kłucić o bzdety.

EV wychodzą z innej fabryki niż włoskie mito. Inaczej mają zbudowany silnik i dlatego mieszczą 7 a nie 6 biegów.

 

 

co ty za przeproszeniem pie**olisz, ev poza plastikami i zegarami (stelaze itp i elektryka)

nie rozni sie niczym od starszej mito, WSZYSTKIE PODSTAWOWE ELEMENTY SA TAKIE SAME!!

Uwiez ze 7 i 6 biegowe nie mają innych silników, powiem wiecej - bez problemu mozna zmienic skrzynie z 7 na 6 i odwrotnie bo kartery i cała reszta jest taka sama. Ta mito ktora teraz mam jest juz moją piątą wiec uwiez ze wiem o czym pisze.

 

ta mito ktorą pokazałes to normalna EV z 6 biegową skrtzynia i naprawde nie ma ani innego silnika ani nie jest produkowana ch*j wie gdzie

 

 

i jesli twoim zdaniem MITO EVO od MITO rózni się liczbą biegów to chyba naprawde nie mamy o czym rozmawiac. I prosze nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...