Skocz do zawartości

yamaha tzr50


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty wiesz swoje ja swoje znam z autopsji. Tak się składa, że w naszym klubie jest trochę TZR i dwie są po tuningu. Jeden kumpelma Aisrala z poziomu racing- zastosowanie sprzęgla było oczywiście konieczne.

Drugi ma Metrakit 70cc Sport i co ??? Sprzęgło mu się śliskalo i musiał również dokupic sortowe !!!!!!

 

Widzisz ja mam przypadki prawdzone. Nie mówie, że nie da się jeździć bez sportowego sprzęgła, ale z nim jest napewn lepiej, bo to co za komfort jeździć ze śliskającym się.

 

A co do niewymagania aż tylu róznych innych częśco to pomylio ci się raczej z poziomem Sport, bo racing już trochę koni ma.

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam 188 cm :icon_mrgreen: czy nie będzie na mnie zamała ta yamaszka? Z tego co zauważyłem to ma wymiary pełnoprawnego motocykla więc chyba wzrost nie powinien być przeszkodą (a może?)? W każdym razie nie planuje robić prawka więc pytam bo jestem nią zainteresowany (głównie jazda po mieście)i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 188 cm :D czy nie będzie na mnie zamała ta yamaszka? Z tego co zauważyłem to ma wymiary pełnoprawnego motocykla więc chyba wzrost nie powinien być przeszkodą (a może?)? W każdym razie nie planuje robić prawka więc pytam bo jestem nią zainteresowany (głównie jazda po mieście)i.

Tak, TZRka wygląda jak rasowy ścigacz. Jak zawoziłem swoją byłą Yamaszke do regulacji to stał ścigacz(Wiedziałem że to TZR) i spytałem sie starego jaka to pojemność...

Powiedział: 600 albo literek. :)

 

Może Yamaha R1 :lapad: :)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 178 cm i było okej :lapad:

Qmpel ma 2007 r., czarno czerwoną - z wyglądu extra.

Ma wsadzony wydech Leo Vince V6 + większe dysze i ... trzy razy bardziej wolałem jego poprzedniego Rox'a, który ładnie zapier*alał a to ledwo jedzie :)

 

Straaasznie krótkie biegi mnie bardzo denerwują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 187cm i na Yamaszce spokojnie sobie smigałem. Wyglad lux ale jak kolega napisał - biegi są przeraźliwie krótkie. Dla mnie to w ogóle jest głupota ze w 50 są skrzynie 6cio biegowe, ale z racji tego ze w 80% sprzętów siedzi AM6 - to pozamiatane.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 187cm i na Yamaszce spokojnie sobie smigałem. Wyglad lux ale jak kolega napisał - biegi są przeraźliwie krótkie. Dla mnie to w ogóle jest głupota ze w 50 są skrzynie 6cio biegowe, ale z racji tego ze w 80% sprzętów siedzi AM6 - to pozamiatane.

 

Pozdr

Ja lubie tak machać biegami w AM6...

2T mają dopier**lenie od 6000/8000obr/min, i przy tym taka skrzynia 6 biegowa się sprawdza ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym ci polecił jakąś 125, za tą kase masz porządną Mito 125 w wersji 7 biegowej 180 v-max, ta mito ma dopisek evo w nazwie, normalna ma 6 biegów. Prawko kosztuje dokłądnie 500 zł kurs, 100 zdawanie, 70 wyrobienie dokumentu, więc możesz naprawde ładną mito wyrwać, a bawić sie w tuning to kosztownie, często sie coś sypie. Kumpel miał moto zrobione na 70 i co chwile klupował nowe świece i magneto bo coś było źle zrobione i jarała mu sie elektryka. taniej będzie zrobić prawko i bez stresowo, tym bardziej zę ma wejśc ustawa o motorowerkach, odsyłam do niej to mozę zczaicie cze,mu lepiej kupić 125 niż tuningować 50. Pozdro miłej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecił jakąś 125, za tą kase masz porządną Mito 125 w wersji 7 biegowej 180 v-max, ta mito ma dopisek evo w nazwie, normalna ma 6 biegów.

 

wszystkie mito stare i evo do 2001 miały skrzynie 7 biegowe.

Natomiast jeśli chodzi o starsze wersje cagivy to freccia miała też 6 biegową skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...