Skocz do zawartości

Bolesławiec - dolnośląskie - zakończenie sezonu FREE


M a D a F a K a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vitka :banghead:

 

Hehe fakt impra zaj..... głowa boli mnie do dzisiaj po złotym napoju .

Czekałem , czekałem i się nie doczekałem mówie o Brodzie i Krasnalu Poczekajta jak was dorwe w Bolcu to o własnych siłach tylków z ziemi nie oderwiecie :banghead: . :biggrin:

Zastanawiam sie jak organizator wytłumaczył się z wywalonych i połamanych drzwi ( wrot ) do zamku. Pozdro i zobaczyska gdzieś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem , czekałem i się nie doczekałem mówie o Brodzie i Krasnalu

No nie dało rady :banghead: Jak udało mi się ustalić to po imprezie pątkowej poszedłem spać w sobotę o 4 rano i jakoś szybko dzień mi "zleciał". Wstałem wieczorem, zjadłem śniadanie i znów trzeba było iść spać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dało rady :) Jak udało mi się ustalić to po imprezie pątkowej poszedłem spać w sobotę o 4 rano i jakoś szybko dzień mi "zleciał". Wstałem wieczorem, zjadłem śniadanie i znów trzeba było iść spać :buttrock:

No faktycznie Krasnal dałeś plamę.A z tym spaniem to z Irkaa czy z jakąś inną panienką.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitka :biggrin:

 

 

Zastanawiam sie jak organizator wytłumaczył się z wywalonych i połamanych drzwi ( wrot ) do zamku. Pozdro i zobaczyska gdzieś tam

 

 

co sie przy.....dalasz :) to już nasz problem (który z resztą został już załatwiony) , ciesze się że większości się podobało, DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA SUPER ZABAWE :buttrock: OBY DO NASTĘPNEGO RAZU :crossy:

 

Fajne fotki Marcysiek :biggrin: ja za kilka dni też zapodam link ze zdjęciami z imprezy, a do Ciebie odezwe się na priva o zdjęcia :) pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie przy.....dalasz :crossy: to już nasz problem (który z resztą został już załatwiony) , ciesze się że większości się podobało, DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA SUPER ZABAWE :buttrock: OBY DO NASTĘPNEGO RAZU :biggrin:

 

Fajne fotki Marcysiek :biggrin: ja za kilka dni też zapodam link ze zdjęciami z imprezy, a do Ciebie odezwe się na priva o zdjęcia :) pozdro for all

 

Sempo chetnie też łykne Twoje foty. Było super...tylko ten kac.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cześć chłopaki

wkońcu przyszedł ten czas kiedy zdjęcia z zakończenia w w Bolesławcu znalazły swoje miejsce w sieci, a więc ogladać podziwiać i przypominać sobie jak to było jak towarzycho się bawiło :cool: http://www.moto.akcent.pl/motoalbum/zlbc2/index.html

FOTO Z ZAKOŃCZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki

wkońcu przyszedł ten czas kiedy zdjęcia z zakończenia w w Bolesławcu znalazły swoje miejsce w sieci, a więc ogladać podziwiać i przypominać sobie jak to było jak towarzycho się bawiło :icon_mrgreen: http://www.moto.akcent.pl/motoalbum/zlbc2/index.html

FOTO Z ZAKOŃCZENIA

 

Sempo super foty...dzięki, za rok się piszę....chyba będzie, co?...Do dzis wspominam miło imprezę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...