Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Szkoda że w takiej sytuacji piszę pierwszy raz na tym forum.

W imieniu użytkowników forum Africa Twin, chciałbym przekazać, iż krew od naszych chłopaków juz poszła dla Ziuta, mam nadzieję że inni też spełnią swój "obowiązek" i spuszczą kilka kropel płynu życia.

Niech wraca do zdrowia jak najszybciej

Dzieki Gizu za odpowiedz i za szybką reakcje z ,,twoją " krwią i reszty Bambusów od nas z forum Afrykańskiego..mam nadzieje że jeszcze paru Bambusów odda krew.

Jest nas sporo powinno spokojnie starczyć.

 

Ziuta trzymamy Kciuki , wszystko bedzie dobrze

 

 

pozdro

www.africatwin.prv.pl

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się człowiekowi lepiej na sercu robi gdy czyta te wszystkie posty na forum... Sam dzisiaj oddałem swoje 450ml, wspaniałe uczucie gdy można komuś tak pomóc. Każdy z nas może się kiedyś znaleźć w podobnej sytuacji jak Ziut... Świetnie że jego stan się poprawia. W centrum krwiodawstwa faktycznie widać że wszyscy są bardzo mili i pomocni, a przede wszystkim widać, że im zależy :icon_mrgreen: Wspaniale wiedzieć że można liczyć na drugiego człowieka i że motocykliści to naprawdę rodzina :buttrock: Doskonały pomysł z nagłośnieniem sprawy za pomocą mediów, jak już ktoś pisał, może teraz ludzie spojrzą na nas jako "dawców" w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa :biggrin: Norbi działaj tam :biggrin:

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge cos zrobic od siebie to chetnie moge dowiedziec sie jakby wygladala sprawa z zalatwieniem "osobnego banku dla wszystkich motocyklistow",czy trzeba skladac jakies pismo itp.Studiuje na Akademi Medycznej i bardzo czesto bywam na Marcelinskiej!!!Mysle ,ze bedzie trzeba zglosic sie do dyrektora Wojewodzkiej Stacji Krwiodawstwa by to zalatwic jak nie wyzej!!Sluze pomoca!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z bankiem krwi dla motocyklistow jest bardzo dobry :) a to, ze tak szybko potrafimy zorganizowac krew jest czyms pieknym, w takich wlasnie chwilach widac, ze ludziom naprawde zalezy. Ja dzis bylam oddac krew, niestety zdyskwalifikowalo mnie za niskie cisnienie, na nastepna "probe" moge pojsc dopiero w czwartek, pielegniarka poradzila mi, zebym przed badaniami wypila kawe lub pobiegala po schodach, to nie powinnam miec drugi raz tego samego problemu ;> niech Ziutek wraca do zdrowia jak najszybciej! z calego serca mu tego zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie wróciłem z marcelińskiej. niestety nie mogłem sobie upuścić te pół litra krwi bo w zeszłym tyg. byłem chory i muszą minąć przynajmniej 2 tyg

 

Fr3di mnie też niestety wysłali na stacyjki jak sie okazało, że jeszcze jestem na antybiotykach :) Ale za tydzien ide na kontrole i może da radę wtedy!

 

Admin- świetny pomysł z tym krew-bankiem.

Myśle, że powinni być przychylni. Wiadome jest, że taki motobank podniesie ilość oddawanej przez Nas krwi, z której gros i tak będzie ratowało nie tylko motocyklistów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Świetne informacje widze. Ziutas jesteś mały ale sercem wielgaśny :) Dasz radę bo Ty na bank wiesz że my daliśmy

 

2. Pomysł z bankiem pierwsza klasa, kombinejszyn tam z tym

 

3. Na mszy jestem bankowo. Przyjeżdżam samochodem z Nehem więc jest jeszcze jedno wolne miejsce :)

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...