Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SYTUACJA JEST DOBRA. Stan ustabilizował się, przywrócone ma już prawidłowe krążenie włącznie z nogą/stopą

co nie znaczy, że nie potrzeba krwi ! (może niektórzy by tak pomyśleli) nadal jest pod aparaturą... da rade !!! załatwiać, załatwiać..... !!!

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - Nasz forumowy kolega Ziut (Mały) po wypadku na zakończeniu sezonu na Bułgarskiej w Poznaniu przeszedł operacje, a dzisiaj ma kolejny zabieg i potrzebuje krwi ! BARDZO WSZYSTKICH PROSZĘ O ODDANIE KRWI dzisiaj do 13 na Jagiełły koło Marysieńki (tyle wiem) koniecznie dla ŁUKASZ JUSZCZYŃSKI (leży na MSWIA) albo ci co wczoraj tankowali muszą odczekać minimum 12 godzin od ostatniego "łyka"

Jutro można oddać w każdym miejscu w Polsce - wystarczy uwzględnić, że dla ŁUKASZ JUSZCZYŃSKI (leży na MSWIA w Poznaniu !)

 

Z góry bardzo dziękuję wszystkim którzy oddadzą !

 

 

A jaka grupa konkretnie jest potrzebna, jak mam inną zawsze mogę popytać o konkret wśród znajomych.

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka grupa konkretnie jest potrzebna, jak mam inną zawsze mogę popytać o konkret wśród znajomych.

P

JESZCZE RAZ POWTARZAM ! GRUPA JEST NIEWAŻNA !!! WAŻNE, ŻE ODDASZ KREW !!! NP. TY ODDASZ Orh+, A ZIUT OTRZYMA Z BANKU KRWI NP. ARH+ !!! (PONIEWAŻ NIEZAWSZE MOŻNA MIESZAĆ TE SAME GRUPY KRWI !!!) CZYLI WYMIANA - PÓŁ LITRA ZA PÓŁ LITRA !!! WAŻNE ABY NA JEGO IMIĘ I NAZWISKO ODDAĆ (ŁUKASZ JUSZCZYŃSKI) I ŻE LEŻY NA MSWiA W POZNANIU NA OIOMIE !!!

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejj orientujecie sie moze czy mozna jakos to glupie ograniczenie wiekowe ominac ( nie wim np poprzez zgode rodzicow czy cus) ?? Bo mam 17 lat i z mila checia oddalbym krew, ale niestety troszke do tej glupiej pelnoletnosci brakuje...

 

Ziut 3maj sie jestesmy z Toba !!! pozdrowienia

 

 

EDIT

 

niestety nie można tego obejść, ponieważ trzeba mieć te 18 lat

 

Co za beznadzieja :/ , tu chodzi o zycie nie glupie przepisy :/ !! heh , w takim razie postaram sie zalatwic kogos kto ukonczyl te 18 lat...

Edytowane przez OTL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niestety nie można tego obejść, ponieważ trzeba mieć te 18 lat

 

 

Karteczkę jak możesz to zeskanuj i wyślij na maila do Marco, a najlepiej wyślij priorytetem na ten adres wskazany kilka postów wyżej :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejj orientujecie sie moze czy mozna jakos to glupie ograniczenie wiekowe ominac

 

NIESTETY ! MUSISZ MIEĆ DOWÓD OSOBISTY ! CHĘCI MIAŁEŚ - TO O WIELE WIĘCEJ NIŻ STAĆ Z BOKU ! DZIĘKI !

 

 

Jestem z lublina, jak pojde oddac krew to co mam zrobic z ta karteczka ? Wyslac na meila podanego kilka postow wyzej czy wyslac priorytetem do szpitala ?

 

I TO I TO ! WYŚLIJ SKANA DO MARCA ALBO DO MNIE [email protected] DO GODZ. 13:00 BĘDĘ JECHAŁ DO POZNANIA Z 3 OSOBAMI ZE ŚRODY DO ODDANIA KRWI TO DRUKNĘ I PODRZUCĘ DO SZPITALA ! ALE AEBY POTWIERDZIĆ SKAN WYŚLIJ DO SZPITALA ORYGINALNY KWIT NA ADRES JAKI PODAŁEM ! UWAŻAM, ŻE BĘDZIE DOBRZE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...