Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mefisto- uwierz, że inni także czekają z takim ciśnieniem/niecierpliwością na wiadomości o stanie Ziuta :icon_mrgreen:

 

OTL- nie tylko Ty chesz pomóc Łukaszowi, ale całe SBT również. Jednak niestety większość z Nas jest niepelnoletnia i nie możemy oddawać krwi. te idiotyczne przepisy w naszym kraju, szkoda gadać :biggrin:

 

Pamiętaj, że możemy informować poprzez znajomych, ogłoszenia, www, opisy na gg itd o zbiórce :buttrock:

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.krewniacy.pl/?action=showArticle&id=115

 

to faq ze strony krewniacy.pl wynika tam jednoznacznie ze krew mozna oddawac co 8 tygodni - tak mi sie wydaje po tym co przeczytalem tam i na ichnym forum.

 

a to z innej strony, takze potwierdzam

 

 

 

Aby oddać krew należy:

- mieć ukończone 18 lat,

- posiadać przy sobie Dowód Osobisty.

 

Jednorazowo oddaje się nie więcej niż 450ml krwi (krew pełna). Krew można oddawać co 8 tygodni, ale nie częściej niż 6 razy w roku. Krwiodawcy po zabiegu otrzymuje 8 czekolad oraz zwrot kosztów podróży.

http://www.krew.hrubieszow.info/

Mam nadzieje ze to info sie przyda.

 

pozdr.

 

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

rozmawiałem dziś z kuzynem. W środę on wraz z ludźmi z Ekonomicznej i jego kumplami z VIII LO przyjadą oddać krew na Marcelińską :icon_mrgreen:

 

Jedno jest pewne...krwi nie zabraknie :buttrock:

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to czytam, to włosy demba stają ... z tego co widzę, setki ludzi staje nagle w ogonku w całym kraju, skraplają się i cieszą w duchu, że dali kawałek siebie dla gościa :icon_mrgreen:

 

Cenny to dar, mieć taką rzesze kumpli, których większości nawet się nie widziało na oczy, a jednak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy myślami i sercem z Ziutem !!!

 

Jesteśmy pewni, że niedługo bedzie z nami znow w ekipie, trzymamy za to kciuki !!!

 

Podjedzmy pod szpital i dajmy mu siłe, żeby chcial wyzdrowieć dla nas !!!

 

Być może nas nie zobaczy, ale ważne ze nas usłyszy !!!

 

Umówmy sie na jakiś dzień, któras godzine i dajmy Mu znać, że jesteśmy z Nim i czekamy na Niego !!!

Edytowane przez finko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to czytam, to włosy demba stają ... z tego co widzę, setki ludzi staje nagle w ogonku w całym kraju, skraplają się i cieszą w duchu, że dali kawałek siebie dla gościa :icon_mrgreen:

 

Cenny to dar, mieć taką rzesze kumpli, których większości nawet się nie widziało na oczy, a jednak ...

 

 

..jak to czytam to az nie moge wyjsc z podziwu.. dwa dni na cala polske z krwia... ludzie jestescie niesamowici!

 

... potwierdzaja sie slowa- jestesmy jedna wiekla rodzina..

 

Goska

 

Dlatego że (tak myślę) ludzie mają świadomość że na jego miejscu mógł być dosłownie KAŻDY Z NAS dopóki się tego nie zobaczy na własne oczy to każdy myśli "ale tam przesadzają " ,"mi to nie grozi" itp ja też tak myślałem i wiecie co?? od soboty jadąc motocyklem nie przekroczyłem 80 km/h i ciągle mam ten widok przed oczami..... Wy też tak macie czy tylko ja ?????

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony rowniez powiadomiłem kogo sie dało i kto może oddaje krew dla Ziuta, sa juz odzewy i ludzie meldują sie na Marcelińskiej.

Tylko w taki sposób możemy pomóc Małemu w jego walce o powrót do zdrowia.

Wierzę, że wszystko bedzie OK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo bym chciał oddać krew dla Łukasza, z którym się znamy od wielu lat, ale nie mogę (robiłem tatoo niedawno). Bardzo mi żal, tego nie przeskoczę :icon_mrgreen:

Trzymaj się Mały, dobrze będzie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

kurde ja tez od soboty nie jezdzilem jeszcze. Jak cos bedziecie organizowac dajcie znac. U mnie tak samo powiadomilem kogo sie da, i wczoraj bylismy razem oddac krew. Bedzie napewno dobrze. :buttrock:

nie ma innej mozliwosci :icon_mrgreen:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...