Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He he he no! Oddawaj izolacje Dziadygo! :buttrock:

A kto byl pomyslodawca, to Ci nie powiem :icon_mrgreen:

 

 

HEH... on nawet próbowal skręcić jakąś tekturę aby mi spłoliera przyprawić :biggrin:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pare fotek z 160 paru :icon_mrgreen:

www.nierudzki.neostrada.pl/borki_1cz.rar

P.S Mam nadzieję, że link działa. Jak coś nie tak, to pisać :buttrock:

Pozdrawiam Marek.

Poprawione:

http://www.nierudzki.neostrada.pl/borki_1cz.rar - potem prawy i "zapisz jako..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione:

http://www.nierudzki.neostrada.pl/borki_1cz.rar - potem prawy i "zapisz jako..."

 

Obawiam się, że nie bardzo :icon_mrgreen:. U mnie pokazują się jakieś znaczki, raczej do deszyfrażu enigmą :buttrock:.

Kombinujcie dalej :biggrin:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie bardzo :icon_mrgreen:. U mnie pokazują się jakieś znaczki, raczej do deszyfrażu enigmą :buttrock:.

Kombinujcie dalej :biggrin:.

pzdr

 

hm...

 

najedz myszka na link i wcisnij prawy przycisk myszy i wybierz opcje "zapisz element docelowy jako..."

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

najedz myszka na link i wcisnij prawy przycisk myszy i wybierz opcje "zapisz element docelowy jako..."

 

pozdro

 

Tak też nie działa :buttrock:. Za to są jakieś teksty po chińsku :icon_mrgreen: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też nie działa :biggrin:. Za to są jakieś teksty po chińsku :icon_mrgreen: .

pzdr

 

a moze masz ustawiona myszke dla leworecznych?? i przyciski masz odwrotnie zdefiniowane hihihi

 

sprawdz moze zadziala :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też zaliczam sie do ćwoków komputerowych.

Po zapisaniu na desktopie otwieram za pomocą explorera, photo editora, etc i nic.

 

Jak komuś się uda, proszę o dokładną instrukcję użycia tego link'a. Ale na razie mało kto sie wypowiada. Wniosek taki : chyba nikomu sie ne udało hi, hi !

 

Pa,pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się normalnie ściąga - po kliknięciu na link pojawia się okienki zapisz/otwórz

Można też ściągnąć klikając prawym guzikiem i "zapisz element docelowy jako..."

Otworzyć toto trzeba programem RAR jak by ktoś nie zauważył.

Rara można zassać spod http://www.rarlab.com/download.htm

Jest nawet polska wersja językowa.

 

Qrde dzieciaki - na jakieś kursa się zapiszcie albo może samemu zorganizujemy - opcja w stylu "mi nie działa!!!" powtarza się za każdym razem jak ktoś linka na forum zapuści - ile można??!!

 

No dobra - to już pomendziłem - dajcie jeszcze jakieś foty - Protrze, Gerutek??!!

Szczególnie z pierwszego dnia jak jeszcze byłem.

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko jest duuuże i się błyszczy kojarzy mi się z Protowym sprzętem...

 

Prot, cym czyścisz swojego "dużego sprzęta" ze się Olesi kojarzy :biggrin: :icon_mrgreen:

 

 

Chyba też zaliczam sie do ćwoków komputerowych.

Po zapisaniu na desktopie otwieram za pomocą explorera, photo editora, etc i nic.

 

działa trzeba mieć tylko winrara zainstalowanego

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=winrar...aj+w+Google&lr=

 

pozdr.

 

fajne fotki i imprezka

szkoda ze nie było nam dane uczestniczyc :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaczku czerwony, jak juz masz to na pulpicie to teraz kliknij na to znow prawym i pokaz zeby zostało otwarte win rarem albo win zipem. Czyli bierzesz opcje "wybierz program" i musisz wskazac na rara albo zipa. Niestety ten pliczek sam nie wie czym powinien byc otwierany i trzeba mu pokazac jak krowie na granicy. Tez mnie to dziwi ale z krasnoludkami tak juz jest, ze czaruja a to Krasnal wstawiał na forum :icon_mrgreen:

 

Nie było to łatwe ale w końcu zadziałało :buttrock:. Sugerujesz, że gdyby nie Krasnal wstawiał to byłoby prostsze :biggrin:?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek jest jeden że to nie pies zjadł komuś kiełbase i wypił browar z siatki co stała na ziemi .. tylko Krasnal hehehehhehe :icon_mrgreen:

 

 

maro jak żona? zadowolona z wyjazdu? nie zdegustowana zbyt głosnymi śpiewami przy stole i innymi popisami hmm,,artystycznymi" na stole ?

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hm...

 

najedz myszka na link i wcisnij prawy przycisk myszy i wybierz opcje "zapisz element docelowy jako..."

 

pozdro

 

 

 

tiaaaa ... no to jestem kolejnym tłukiem .... zapisuje mi jako pliki html i wyskakują robaki :icon_mrgreen: a te rary-srary mam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek jest jeden że to nie pies zjadł komuś kiełbase i wypił browar z siatki co stała na ziemi

A czy w ogóle ktoś tam widział psa??? Ja tylko stado kotów :buttrock:

 

 

zapisuje mi jako pliki html i wyskakują robaki

A ten plik .html ile ma pojemności?? Jak parę MB to zmień mu rozszerzenie na .rar i dalej wiesz co robić :biggrin: i w podpisie zmień sobie na poprawne imię - Proter :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...