Skocz do zawartości

SIMSON GAZNIK.


Boczi013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem to samo i problemem okazała się za mała dysza. Spróbuj więc wsadzić większą. Pozdro.

uważam iz najpierw powineneś rozebrać cały gażnik i go przedmuchać spręzonym powietrzem nastepnie sprawdzić jaki jest poziom paliwa i wyregulować go i sprawdz jeszcze filter powitrza i czy paliwo dochodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mnie to wygląda na zbyt bogatą miesznkę, czyli na taka w ktorej jest za duzo wachy, a za malo powietrza. Jesli masz iglicę najniżej to nie wiem co robic, jak natomiast masz blaszke (zawleczke) najnizej to iglica jest wtedy najwyzej. W tym przypadku spróbuj podnieść blaszke, inaczej mowiac, opuscic iglice, zeby bardziej zatykała otwor (gniazdo).

 

Mówisz ze masz cyl 60ccm to moze (choc nie musi) dysza jest za mała. Ja bym proponował kupić kilka dysz: 70 72 74 i po kolei probowac. Nie rozwiercałbym dyszy. Są tanie jak barszcz.

Nt zmainy dysz i testow ktora jest odpowiednia jest tu bdobry artykuł:

http://ataman.junak.net/naprawa/136.html

 

Srednica gardzieli ma dosc duze znaczenie, ale w simie s70 i s51 były takie same gazniki, więc w "s60" też standart wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaznik czysciłem tzn.wszystkie dysze wyczysciłem , jak ta blaszke podniosłem na sama gore to było b.zle tzn, nie wchodził na obroty a na srednie i wysokie wchodzil bardzo gługo ,jade sobie na 4 -srednie obroty poszczam gaz i dodaje gaz to on buuu i powoli bedzie wchodzic na obroty. Juz nie długo bede mial dysze wiec zobacze czy pomogło.POZDRO ,a moze to przez tłumik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...