Skocz do zawartości

RS 50 na gume?


patryk998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie próbowałem ale mój kumpel chodzi na jednym jak sie patrzy jego stary ma sklep z motorowerami wszelkiej maści więc na koło stawia wszystko łącznie ze squterami... :icon_twisted:

 

O ile dobrze pamiętam to była 6 biegowa RS-ka i na trzecim czy drugim biegu strzelił se sprzęgła i gitara :icon_exclaim: przejechał dobre 35 metrów niestety filmiku nie mam :icon_exclaim: a szkoda bo mu to wychodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.onewheelteam.com/ wejdz w dzial medias-videos. i scaigni ostatni Film ,,Get down west" to co koles robi na Aprili RS 50 a drugi na Dt50 to jest masakra.lamia wszelkie prawa fizyki :icon_biggrin:

 

 

Niezle tam kolesie świrują :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.onewheelteam.com/ wejdz w dzial medias-videos. i scaigni ostatni Film ,,Get down west" to co koles robi na Aprili RS 50 a drugi na Dt50 to jest masakra.lamia wszelkie prawa fizyki :)

Taki offtop: wiecie może co to za muza w tym filmiku? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malys Chwilowo cyfraka nima:DMasz foto na avatarze tylko ze moj pomaranczowo czarny:D dam foty jak bede cyfrak mial.A Wracajac do tematu to rs seryjnie cieezko postawic na pion a gdy sie tego niezrobi przy malym silniku o malej pojemnosci to sie daleko niepojedzie bo niechwyci sie punktu balansu.Robbiak niezebym nic o tym niewiedzial a bo mozesz powiedziec ze skad to wiem jak odkrzuacz mam:PTyle ze wiekszosc forumowiczow wie ze cos tam o jezdzie na gumie wiem hehe:P:PRska jest dluzsza,ma punkt ciezkosci bardziej przedniego kola,ma ciezszy przod.z nogami na ziemi tym nie pojedziesz albo normalnie albo na stojaco albo wogole:PTwoja jawa calkiem inaczej jest wywazona wyzsza itd itp:PProbowlaem stanac Tzr z 2003 rok do tego po tuningu.podrywac podrywalo z miejsca ale miala za maly moment obrotowy zeby pociagnac dalej,znowu gdy podrywalem ja od 6tys obr\min z jazdy okolo 20km\h to brakowalo biegu zeby wyciagnac na pion i rympalowac ja od 9-11 tys na gumie wiec to nie takie proste w miniscigaczach.A moze po prostu nie mialem wyczutej bo jak mtxem latalem juz pod koniec owocowo nawet.Mysle ze seryjną rs czy tzr czy nsr(ns-1) to latwe nie bedzie :)

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...