Skocz do zawartości

Pościg za szalonym motocyklistą.....


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Policjant DEBIL, za jego jazdę powinni mu zabrać prawo jazdy i wyp* z policji za zagrożenia jakie spowodował. przecież miał nagrane wyczyny motocyklisty i sądzę że był widoczny numer rejestracyjny.

 

Pieprzysz chłopie aż przykro, to niech sobie kretyni jeżdżą a co...Drogówka jest po to żeby takich łapać w końcu do cholery. Po to maja takie auta, żeby móc łapać idiotów. Złapał go więc o co chodzi. Jak taki jesteś mądry to weź się za rozwiązywanie problemów na drogach zamiast gadać bzdury. Poza tym jakoś nie wydaje mi się, że facet nie wiedział co robi w końcu się ich szkoli.

 

 

kolego bronx odpowiedz sobie np. na pytanie ilu pijanych kierowców mógłby ten Robocop zatrzymać w tym czasie zamiast ścigać tego szalonego motocykliste, który na dwupasmówce z barierkami jechał o zgrozo 180 km/h :biggrin: :icon_mrgreen: -BTW może nie mógł wrzucić 3-ki :wink:

 

:crossy: :crossy: :) dla policjanta

 

pees. nie wiem jak wy ale ja będę się czuł teraz dużo bezpieczniej na drodze niż przed tym pościgiem :eek: jednego debila mniej na drodze :cool: a " 20 " pijaków/morderców jeździ dalej ;)

 

Sraty taty następny madry. Ten gliniarz pracuje w wydziale ruchu drogowego a nie w wydziale łapania pijaków. Zajmuje się więc ruchem drogowym jako takim a nie tylko pijanymi kierowcami, trafił się kolo na motku to się nim zajęli, jakby się trafił gazer to pojechałby pewnie za gazerem. Jakby ganiał pijaków to możnaby w kólko gadać, ze czemu nie łapał pedofili, czy przęładowanych tirów i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz chłopie aż przykro, to niech sobie kretyni jeżdżą a co...Drogówka jest po to żeby takich łapać w końcu do cholery. Po to maja takie auta, żeby móc łapać idiotów. Złapał go więc o co chodzi. Jak taki jesteś mądry to weź się za rozwiązywanie problemów na drogach zamiast gadać bzdury. Poza tym jakoś nie wydaje mi się, że facet nie wiedział co robi w końcu się ich szkoli.

Sraty taty następny madry. Ten gliniarz pracuje w wydziale ruchu drogowego a nie w wydziale łapania pijaków. Zajmuje się więc ruchem drogowym jako takim a nie tylko pijanymi kierowcami, trafił się kolo na motku to się nim zajęli, jakby się trafił gazer to pojechałby pewnie za gazerem. Jakby ganiał pijaków to możnaby w kólko gadać, ze czemu nie łapał pedofili, czy przęładowanych tirów i takie tam...

 

Powala mnie twoja argumentacja, twój sposób myślenia, głębokie przemyślenie tematu :icon_mrgreen: .

 

Bronx - Przykro mi że nie spełniłem Twoich oczekiwań :wink: . Ale ... przyznam że nie nastawiłem się na to.

Jakoś tak nie lubię klaskać razem ze wszystkimi. Nie jest sztuką iść razem z tłumem, sztuką jest posiadanie własnego zdania i posiadanie odwagi by je głosić. Czytając Wasze posty mam wrażenie że słyszę stadionowy tłum. Tłum krzyczący o wieszaniu, o karaniu latami więzienia za każdą duperelę, tłum kręcoący bicz na własną dupę. Bo to Wy będziecie płacić mandaty za ch* wie co, to Wy będziecie siedzieć w więzieniach za duperele, a ci przeciw którym chcieliście srogich kar i tak si w większości się od nich wykręcą. Wykręcą jak czeski komendat policji od kary za jazdę 200km/h, jak inny minister, jak polscy politycy. Policji łatwiej wyłowić takiego małego karpika niż uganiać się za przestępcą. Tamten może strzelać, uciekać ... Przypominacie mi powiedzenie o karpiach głosujących za przyśpieszenie Świąt Bożego Narodzenia.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powala mnie twoja argumentacja, twój sposób myślenia, twoja argumentacja, głębokie przemyślenie tematu :icon_mrgreen: .

 

Bronx - Przykro mi że nie spełniłem Twoich oczekiwań :wink: . Ale ... przyznam że nie nastawiłem się na to.

Jakoś tak nie lubię klaskać razem ze wszystkimi. Nie jest sztuką iść razem z tłumem, sztuką jest posiadanie własnego zdania i posiadanie odwagi by je głosić. Czytając Wasze posty mam wrażenie że słyszę stadionowy tłum. Tłum krzyczący o wieszaniu, o karaniu latami więzienia za każdą duperelę, tłum kręcoący bicz na własną dupę. Bo to Wy będziecie płacić mandaty za ch* wie co, to Wy będziecie siedzieć w więzieniach za duperele, a ci przeciw którym chcieliście srogich kar i tak si w większości się od nich wykręcą. Wykręcą jak czeski komendat policji od kary za jazdę 200km/h, jak inny minister, jak polscy politycy. Policji łatwiej wyłowić takiego małego karpika niż uganiać się za przestępcą. Tamten może strzelać, uciekać ... Przypominacie mi powiedzenie o karpiach głosujących za przyśpieszenie Świąt Bożego Narodzenia.

 

Przeczytaj to sobie to może sam w to uwierzysz. Ciekawe gdzie pójdziesz jak Cię pobiją albo okradną, na Jasną Górę chyba skoro policja to debile.

To powiedz wujku dobra rada, co ten gliniarz powinien był zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście :biggrin: , że jak jechaliśmy 23.09 na tor do Lublina to nie trafiliśmy na ten pościg :eek:....bo musielibyśmy go wyprzedzić :icon_mrgreen: :crossy:

 

 

pees. brawo brawo brawo dla policjanta :) ;) :P jak on pięknie jedzie :cool:

 

pees2. jak dogonili tego szaleńca po raz pierwszy :crossy: to miał całe 140 km/h :wink: jakiś wariat normalnie...

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to sobie to może sam w to uwierzysz. Ciekawe gdzie pójdziesz jak Cię pobiją albo okradną, na Jasną Górę chyba skoro policja to debile.

To powiedz wujku dobra rada, co ten gliniarz powinien był zrobić???

 

Byłoby lepiej jakbyś znalazł sobie prawdziwą rodzinę i nie podszywał się do mojej.

Gliniarz miał piękny film akcji z motocyklem w roli głównej i 99% że widniały na nim numery rejestracyjne uciekającego, jeśli nie wiesz co można zrobić z takim dowodem spytaj się dorosłych kolegów.

A jak mnie pobiją i okradną ... to może pójdę na policję ... by uzyskać papier do ubezpieczalni.

Na Jasnej Górze byłem jako turysta, dawno temu, raz i wystarczy.

Nie uważam wszystkich policjantów za debilów oceniłem tylko tego jednego. Nie mam zwyczaju oceniania ludzi wg. miejsca ich pracy pochodzenia i poglądów politycznych ...

 

Nie podoba mi się w tobie to że jak ktoś nie zgadza się z twoją opinią to stajesz się agresywny, pracuj nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby drogówka jest od takich rzeczy ale co by było gdyby policjant spowodował wypadek??a poza tym doświadczonego motocyklistę nie dogonił by nawet policjant który brał udział w tym pościgu bo nawet on do 3 paczek by się nie rozpędził .

 

Pees. Moto jest po to żeby czasami przycisnąć i pewnie większość z was tak robi ale na forum nie no co wy ja tylko 50km/h jeżdżę ;P . ( pewnie mnie za to cale forum zjedzie;D) narq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!Wyluzujcie troche...

Myslę że rozwiazaniem takich problemów jest...czas... Goscie tego typu zaczną się przesiadac do Golfów II po tuningu,bo to i taniej i adidasów się nie zniszczy,a lasek więcej wejdzie.

Motocykl jest aktualnie modnym pojazdem do lansowania się,jest o wiele łatwiej dostepny niz kiedys,stąd nie zawsze trafia w odpowiednie ręce...

Co do policji,moze właśnie nagłośnienie tego pościgu uratuje zycie kilku "mistrzom'' prostej,którzy się jednak zatrzymają?

Nie jest sztuką jezdzic szybko,sztuką jest jezdzic długo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pees. Moto jest po to żeby czasami przycisnąć i pewnie większość z was tak robi ale na forum nie no co wy ja tylko 50km/h jeżdżę ;P . ( pewnie mnie za to cale forum zjedzie;D) narq

 

 

No co Ty :cool: Na forum jest tylko kilku członków Klubu Anonimowych Piratów Drogowych ( APD odpowiednik klubów Anonimowych Alkoholików ) przynajmniej tych jawnych. Bo tych utajonych, nie przyznających się do swej choroby .. to ho ho.

Tak poza tym tu panuje poprawność polityczna zwalczająca wszelkie przejawy tegoż piractwa i prawdopodobnie dostaniesz laurkę za bycie Wzorowym Przykładem i kreowanie pozytywnego wizerunku motocyklisty :icon_mrgreen: .

 

P.S.

Nie chciałem być złośliwy wobec Ciebie. To wszystko z pełnym szacunkiem :wink: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tyle ze jesli motocyklista wyprzedza na ciaglej to puszkarze wlasciwie nic sobie z tego nei robia (nie liczac tego ze sie wkur...) A jak taki radiowuz wyprzedza na ciaglej to jest inna bajka. Ciekawe co by sie stalo gdyba z naprzeciwka radiowozu jechala jakas niedoswiadczona kobieta z cala rodzina w aucie.... pewnie by spanikowala i wjechala do rowu, a to moglo by sie roznie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zadałbym pytanie:

-do motocyklisty: czy warto było ryzykować (zdrowie i życie swoje i innych) dla pary stówek??

-do policjanta: czy warto było ryzykować (zdrowie i życie swoje i innych) żeby złapać jakiegoś leszcza który przekroczył troche prędkość?? Myślę, że na drodze spotyka się gorsze wykroczenia.

 

Nie jestem aniołem na drodze i praktycznie codziennie przekraczam dozwolona prędkość, ale zawsze zatrzymuję się na wezwanie policji. Ryzyko jest zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do motocyklisty: czy warto było ryzykować (zdrowie i życie swoje i innych) dla pary stówek??

- na pewno nie, i on tego teraz zaluje-jestem pewny.

 

do policjanta: czy warto było ryzykować (zdrowie i życie swoje i innych) żeby złapać jakiegoś leszcza który przekroczył troche prędkość?? Myślę, że na drodze spotyka się gorsze wykroczenia.

-widzisz...policjant ryzykowal, ale moim zdaniem chyba raczej dobrze, ze nie odpuscil i go zlapal. Jak myslicie co by sie stalo gdyby ten motocyklista uciekl? Wydaje mi sie ze kozakowal by i rozpowiadal na cztery strony Swiata jaki to z niego nie kozak-no przeciez Vektrze z silnikiem z kosmosu uciekl! I jeszcze jedna rzecz-my tu na forum ogolnie potepiamy ucieczki przed policja itd, ale jest duzo motocyklistow, ktorzy zaczeliby sie czuc bezkarnie i na maxa olewac przepisy, sygnaly do zatrzymania...a wtedy na drogach mogloby byc jeszcze gorzej-wiec jesli godzimy sie zyc w panstwie w ktorym obowiazuje dany porzadek prawny-musimy akceptowac takie dzialania wladz ktore prowadza do jego przestrzegania... Jasne, ze sa duzo wieksze problemy na polskich drogach(np. wspomniani juz pijacy) niz kilku niesfornych motonitow-ale nie powinno sie dla zadnych uzytkownikow drog robic wyjatkow. I jedno mi sie w tym wszystkim nie podoba-to ze policja cala ta afere az tak rozdmuchala...a mniej chlonne umysly utwierdzily sie w przekonaniu, ze jestesmy bandytami.

pozdrawiam!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście :smile: , że jak jechaliśmy 23.09 na tor do Lublina to nie trafiliśmy na ten pościg :icon_exclaim:....bo musielibyśmy go wyprzedzić :icon_twisted: :icon_mrgreen:

pees. brawo brawo brawo dla policjanta :D :D :D jak on pięknie jedzie :icon_mrgreen:

...

 

No jeśli ktoś by tą kawalkade jeszcze objechał to już by była jazda na maksa :icon_exclaim:

 

PS Wszystcy chcąć żyć w państwie prawa, ale jakoś nie chcą się zacząć od siebie...

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...