Skocz do zawartości

SV1000S -> VFR800Fi ma to sens??


Rekomendowane odpowiedzi

Stało sie.... mam VFR 800 V-Tec 2002 rok.... moje pierwsze moto z ABS-em :flesje:

Jak trochę pośmigam to dam znać o wrażeniach...... na razie - po pierwszych 40 km - silnik słabszy, ale kulturalniejszy sporo... za to pozycja.....duuużo wygodniejsza...

 

:P

 

No gratulacje, a jak Niunia? Zadowolona?

 

Kurcze, możliwe że ja też coś takiego zakupie, jestem w trakcie pertraktacji, zobaczymy :D

 

p.s. Zarzuć jakieś fotki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia nic nie wiedziała... :flesje:

 

..dowiedziała sie po fakcie i ..... żal jej rozstać się z "Rudą".....

 

ale uznaje wygodę VFR z tym, że w moim egzemplarzu zapomniano o rączkach dla pasażera, więc puki co Niunia jeździ po całej kanapie ( raz nawet zjechała do mojego "dołka" przy hamowaniu :flesje: ).

 

I - choc miałem tego nie mówic ( ale napisac chyba mogę, nie?? ) zeznaje, że wibracje na kanapie po przekroczeniu 7000 rpm ( wtedy zaczyna działać VTEC ) sa bardzo ...stymulujące.... :D :P

 

 

:flesje:

 

 

 

ale mi się dostanie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya :smile:

jak Niunia dostanie rączki pasażera to nie będzie fruwała po całej kanapie........ :icon_mrgreen: póki co serce mi pęka na okoliczność Rudej........ jako kobieta powiem, bardziej do mnie przemawia Jej kolor niż czarnego paskudztwa znanego równiez jako honda vfr... :smile:

 

odnośnie systemu vtec, który wywołuje te wibracje o których napisał WAM Bandzior powiem.............................................ups....................... :smile: :cool: :biggrin:

 

buźka :bigrazz: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...