Skocz do zawartości

Czy "Bladzior" ma rzeczywiście takiego kopa?


Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.pl/videoplay?docid=918...08512&q=cbr+900

 

Nigdy nie jeździłem Fireblade'm więc pytam was o to czy on w rzeczywsitości też tak przyśpiesza czy może te ujęcia są nieco przyśpieszone? :icon_mrgreen:

 

W tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=mF7DueM4Tow nie mam wątpliwości, że silniczek posiada niezłą liczbe koników ponad norme :buttrock:

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wskazówke prędkościomierza zgadzało by sie:) Miałem ostatnio okazje jechać na Firebladzie sc28 i powiem jedym słowem. BAJKA. Zrywa z moto, trzeba naprawde ostro sie trzymać i a osiągi... Marzenie. Na płycie lotniska w Borsku jechałem nim licznikowe 275 <jedyne co miał zmienione to sportowy wydech>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy film wydaje sie byc przyspieszony - widac to na autostradzie jak winkle zalicza. i to cykanie na poczatku po miescie jest wolniejsze niz pozniej, to w tle jakby muzyczka... ja to nawet o bladym nie marze, za daleko heh:) drugi film to faktycznie z turbo sprzet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wydaje mi się iż filmy mocno przesadzone lub też maszyny mocno rasowane. Kolega z którym przejechałem z 3 tyś km autostradami w DE posiada SC33 98 w salonowym stanie, i jednak tak szybko jego maszyna nie pędzi. Max prędkość jaką udało sie osiągnąc na płaskim to 260, i 265 z wiatrem w plecy.

 

 

 

Dodane: Jakiś czas temu ktoś z Forum pokazywał film z F3 w roli głównej. Wskazówka od 200 do 250 latała jak wściekła - to jakaś bajka, albo miała ze 2 silniki :)

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie jest - czesto ludzie przesadzaja mowiac ile to nie jechali na motocyklach... nie wiem po co tak zmyslają, jakis szpan czy co? ogolnie mistrzem prostej moze byc kazdy kto umie zmieniac biegi:) tak wiec sluchajac jak ktos jechal po polskiej drodze 300km/h podchodze sceptycznie, no moze na lotnisku:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane: Jakiś czas temu ktoś z Forum pokazywał film z F3 w roli głównej. Wskazówka od 200 do 250 latała jak wściekła - to jakaś bajka, albo miała ze 2 silniki :)

 

Hehe... to również ja dodałem http://video.google.pl/videoplay?docid=871...77&q=cbr+600+f3

Wolne chwile w pracy spędzam na szukaniu różnych takich filmów z udziałem CBRek :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie jest - czesto ludzie przesadzaja mowiac ile to nie jechali na motocyklach... nie wiem po co tak zmyslają, jakis szpan czy co? ogolnie mistrzem prostej moze byc kazdy kto umie zmieniac biegi:) tak wiec sluchajac jak ktos jechal po polskiej drodze 300km/h podchodze sceptycznie, no moze na lotnisku:) pozdrawiam

ja jechalem yzf-r1 '04 286km/h jako pasazer po drodze bele jakiej ale byly niesamowite przezycia :) polecam kazdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniowym ŚM bili rekord Polski w V-max na motocyklu, mieli do dyspozycji 94 km zamkniętej autostrady, i 190-konną Kawe ZZR-1400 '06, mimo kilku prób najszybciej jak udało im się pojechać to 296,4 km/h mieli oczywiście profesjonalny sprzęt pomiarowy z granicą błędu 0,1 km/h, nie sądze aby ktoś inny rozwijał u nas na drogach większe prędkości, więc ściemnianie niektórych faktycznie nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napalaj sie na cebre u nas nie bedziesz namewrowal miedzy pasami z predkoscia ponad 200km/h. (jesli sprobujesz to moze sie stac najgorsze za sprawa

naszych drog wyposazonych dodatkowo w koleiny po kostki)

Edytowane przez gumbal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniowym ŚM bili rekord Polski w V-max na motocyklu, mieli do dyspozycji 94 km zamkniętej autostrady, i 190-konną Kawe ZZR-1400 '06, mimo kilku prób najszybciej jak udało im się pojechać to 296,4 km/h mieli oczywiście profesjonalny sprzęt pomiarowy z granicą błędu 0,1 km/h, nie sądze aby ktoś inny rozwijał u nas na drogach większe prędkości, więc ściemnianie niektórych faktycznie nie ma sensu...

Mówimy tu o wskazaniach prędkościomierza, którego błąd przy takiej prędkości może wynosić nawet 15%!!!

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co auta niemaja przeklamania?ktos powie lecialem swojim bmv 250 a ty motorem 250 ale masz blad i naprawde 230 wiec ja jechalem szybciej.jak przyjmujemy licznikowe to licznikowe swoja droga popatrz jak smiga gosc w polsce na cbr 954 http://video.google.pl/videoplay?docid=-20...+mice+from+mars

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napalaj sie na cebre u nas nie bedziesz namewrowal miedzy pasami z predkoscia ponad 200km/h. (jesli sprobujesz to moze sie stac najgorsze za sprawa

naszych drog wyposazonych dodatkowo w koleiny po kostki)

 

CBR 900 jak narazie to nie dla mnie... Podobaja mi sie F2ki, bo o takiej moge jeszcze realnie myslec

Swoja droga... to co ten koles wyprawia jezdzac od pasa do pasa wyprzedzajac z lewej i prawej to debilizm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz jak smiga gosc w polsce na cbr 954 http://video.google.pl/videoplay?docid=-20...+mice+from+mars

 

Jedyne co ja widze na tym filmiku to gościa o średnio niskich umiejętnościach więc nie ma się czym zachwycać jest sporo osób w kraju którzy jeżdzą dużo lepiej od niego. Jeździć 200km/h na gumie to każdy potrafi - gorzej z jazdą 30km/h :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...