Skocz do zawartości

Skuter do 1500-2000zl


rafifeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic, ale po prostu chce cos latwego w 'obsludze' ;] a i po miescie wygodniej sie na skuterku jezdzi :)

 

pozdro

 

Tia jasne :icon_rolleyes: Ja na czymś takim bałbym się wejść w zakręt bez wystawiania nogi i pochyleniu :icon_question: Już nie mówiąc o tym że CVT w ogólnie pozwala przyspieszyć porządnie. Rozumiem CVT w AUDI bo można wybrać tryb ręczny gdzie masz z góry zaprogramowane 6 biegów i luz ale w skuterku ? bleh

 

Ja tak samo jak "malys" sądze że lepiej poświęcić 2kafle na stary motor z papierami na 50 i cieszyć się sprawnym poruszaniem po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy orze jak może ... :)

Pozbieraj jeszcze kasę w "normalny" sposób, masz pewnie jakieś stare grate - opchnij je na allegro :icon_rolleyes:

 

Co do wyboru skutera to za 2 tyś wyrwiesz starą SRkę z okolic 1996r., myślę, że to bedzie dobry wybór.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi o to, ze wszystko co mialem posprzedawalem i tylko tyle wymodzilem :)

 

mam jeszcze jakies stare czesci do sprzedania (komputerowe) ale jest ich dosc duzo, a sprzedaz ich jako sprawna (sa sprawne) to klopot bo nie we wszystkich kompach dzialaja (po prostu sprzet przystosowany pod jeden rodzaj plyt glownych) .. no a sprzedaz jako uszkodzone powoduje to ze pamieci takie leca okolo 90% taniej, co po odjeciu oplaty za aukcje moze sie okazac za zarobie na wszystkich okolo max 30 zl :icon_rolleyes:

 

wiec dlatego zrobilem ta stronke. moj kumpel uzbieral tak na keyboard (750zl) wiec jak duzo ludzi sie zlozy to sie da :icon_question:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy o ratach, bo nie mam stalego zrodla dochodow/ a co by bylo gdybym np nie zdobyl pieniedzy w okreslonym czasie ? / rodzice nie pomooga bo i tak krzywo patrza na motory / skutery / jednoslady ... :)

 

wiec samemu to dozbieram na ten skuter za... pomyslmy... 8 miesiecy? :icon_rolleyes: a z pomoca innych ludzi moze szybciej :icon_question:

 

pozdro ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiedzilam juz kazdy mi to mowi cos ty kupil:PAle kupilem to z 2 powodow:P

1:jezdze do dziewczyny wiec teraz jezdze legalnie dobrym sprzetem:)

2.Dalem za to naprawde marne pieniadze juz mialem kupcow za 3-3,5 tys.Spredaje po zimie i czaje sie cos w stylu Rs 125,Nsr 125 ;]pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...