Skocz do zawartości

Skuter do 1500-2000zl


rafifeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dibo czyżby enduro przestało Cie "jarać" ? Heh :notworthy:

Gratki zakupu sprzęta :icon_eek:

Tak myślę, że to moto będzi dzi dumnie służyło do jakby stuntu ?

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram na skuter - wspomozcie mnie :icon_eek:

 

 

Tą stronke to chyba dla jaj sobie zrobiles.

 

:notworthy: :icon_eek: :icon_eek:

 

Tu jest problem żeby ludzie wpłacali na serwer na forum a Ty chcesz żeby Tobie jeszcze ...

Nie ten kraj i w ogóle ... hehehe no ładnie ładnie ...

Powiedz kto Ci pójdzie do banku i przeleje 5zł ? heh śmieszne ...

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu od tej stronki, a może byś ośle nie obrażając osłów poszedł do pracy masz chłopaku 13lat, już Ci wpłacam czekaj... aż Cie szczyści, ludzie na chleb nie mają a Ty na skuter zbierasz? żenada

Edytowane przez TeRRoRystA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się zarobić na skuterze, a nim nie jeździć to jest ok.

Ostatnio polewałem z kumpla, kupił jakiegoś nowego Ćingcionga zrobił 1300km, a w serwisie był 4 razy w tym czasie ja sprzedałem Jawkę i gościu zrobił nią 2 razy tyle co kumpel i działa, czasami tylko dolewa mieszanki.

A przecież to ma wysoko środek ciężkości to jak to może być fajne do jazdy?

Poza tym do 2000zł to jak już Ci każdy mówił nie ma nic co by się nie sypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh skad ja wiedzialem ze zaraz smiechy i hihy bedą:PWpadlem jeszcze mtxem na old timer bazar pokazlismy jak sie jezdzi:PJA,BAri,Sruba na cbr,600 i igla na tez chyba cbr 600 ;]Po pokazie od razu znalazl sie kupiec i poszla Mtx.A ze byla okazja to wzielem malaguti;] Na alegro najtanszy jest za 1000zl drozej niz ja dalem .POjezdze przez zime bo musze do dziewczyny dojezdzac.leci to 80-85 zablokowane na cylindrze(zalne okno wydechowe i rob co chcesz zmienic by trzeba bylo.pewnie odblokwane osiagi jak Aerox,czy Runner.cos w granicach 100 ale ja sie nie biore.Ma neonki reagujace pod bass ktore daje zamontowane audio.obrotomierz multum bajerow wiec co tylko sie woze nie:Dza stund sie nzieabieram.troche poczwicze jazde stoopie i endo.Po zimie pewnie przesiade sie na Mito,nsr,rs cos z tego gatunku badz z enduro na kmxa-kdxa ;]oczywiscie 125;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czy ja wiem jazde na gumie opanowlaem bardzo dobrze.tzn nie ze jechalem ile mi sie podoba bo manualem 80cmm ciezko jest.ale pul kilometra czy tam wiecej pod koniec dawalem rade za akzdym razem.nieraz wiecej nieraz mniej.i cyrkla sie udalo wykrecic.i pare orznych takich co niestety wychodzi jak sie nienagrywa.pewnie zapomne jak sie jezdzi ale to jest jak chodzenie raz sie nauczysz to bedziesz umial tylko kwestia wyczucia nowego sprzeta:)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...