Skocz do zawartości

oceńcie pierdopęda


kantzupa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak zalozysz tam silnik od sendy powyzej 97' i zarejstrujesz to kupie od ciebie za 2500zl...heh

ja tam bym wsadzil jakis inny silnik, np od mtx bo jest tego troche i nie sa zadrogie no i zalezy jak papiery, wtedy by go ktos kupil a tak to watpie ze ktos go bedzie chcial, znajdz potem do tego np: tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik to ma koło '90 i wygląda nieźle, ale jeśli ma papiery to max 1500zł.

 

Zależy jeszcze jaki silnik itp. Wygląda lepiej powiedzmy od takiej DT, ale osiągi pewnie zdecydowanie gorsze.

wygląda lepiej od DT?? gości na jakim świecie Ty zyjesz?? ja bym za ten shit dał góra 1000zł jak by był sprawny i ze wszystkimi papierami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten motorek nie jest taki zły....że chłodzony powietrzem to ograncza w pewnym stopniu jego zastosowanie ale mnie osoiscie się podoba :icon_mrgreen: :P i momo wszystko to jest derbi.

 

Motorek ten co na fotkach nie wiem w jakim jest stanie ale najlepiej było by sie przejechać i zobaczyć...niemniej nie mam zamiaru go kupowac :buttrock:

 

Samo moto to oczywiscie mały dwusuwik 50ccm przy masie własnej 87kg w sumie nie powinno to mieć takich złych osiągów :clap:. No może 4 biegi w skrzynce troche krępują ale zalezy jak jest zestopniowana...moto oczywiscie ma dozownik i zapłon CDI...tarcze z przodu (czyli ma coś czego moje moto nie ma ale jest spora róznica wieku :offtopic:) jednym słowem pod warunkiem że to na górze moto nie jest zajeżdzone i ledwo się trzyma kupy to nie jest takie złe żeby sobie pojechac do szkoły albo do miasta po zakupy...wygląda też nieźle więc nie taki wielki wstyd :buttrock:

 

Co do tych plastików...zawsze można wypolerować ;)

 

Tak czy siak totalny max to 1500zł ja bym nie dał więcej jak 1000 ale pewnie po przejażdzce by zeszło to do jakis 500zł :P ale może nie więc jakieś szanse zawsze są....co do częsci to czy ja wiem ...zawsze jest ebay :D ;)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesad ... nie jest taki brzydki ... rama z osprzetem jest ladna ale ten silnik nie pasuje ... i niewiem dlaczego, ten silnik kojarzy mi sie z ...........maszyna do szycia :buttrock: te biale napisy na nim :icon_mrgreen:

Ale ogolnie jest calkiem fajny ale z czesciami pewnie jest problem ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje :banghead: Pewnie lepiej niż nie jeden simson. Odpicuj i jak i jak się trafi okazja to sprzedaj i po sprawie :banghead:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie chce być niemiły ale chyba nie wiesz jak sie nazywa Twój motorower.

Jest to dokładniej Derbi Savannah.

Myśle że jesli sie postarasz spokojnie doprowadzisz go do ładnego stanu.

Po pierwsze pozbądź się tych wszystkoch siateczek tuningowych i nacięć. Kup dużo szpachli i zrob tak zeby powierzchnia była płaska i będzie to już jakoś wyglądało. Przemyśl co zrobić żeby tył jakoś wyglądał (ten błotnik jest za wysoko zadarty i w ogole nie pasuje do reszty.

Zaloz kostowe opony i bedzie wygladal spoko :buttrock:

Ps. Ciekawy i żadki sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...