Skocz do zawartości

Informacje Yamaha YZ250 2T.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spalanie no ile jej wlejesz tyle spali , a tak na serio to ok: 8-10/100km. zawodnosc jak w kazdym wyczynie (tłoki, korbowod, łozyska, uszczelnacze, naped, opony, oleje) jezeli dbasz i wszytko wymienisz na czas nie powinies miec z nia problemow.

plusy:

-rewelacyjne zawieszenie

-zbiera sie juz od samego dołu (oczywiscie troche jej brakuje do 4T)

-bardzo wygodna pozycja

- zwrotna i lekka, zakrety pokonuje sie rewelacyjnie

minusy:

-szybko zuzywajace sie lozyska w kolach i pds, przynajmniej u mnie

-duze spalalanie

-5 biegów

PS: ja niedługo bede sprzedawac swoja wiec jak bys był zainteresowny wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie ogromne nie warto 20l/100km badzo slaba jak na swoja pojemnosc. A tak na serio wyczyn bardzo mocny i zalezy od egzemplaza czy awaryjna. A reszte juz wyzej powiedzieli.

 

Z tym spalaniem to idzie się pozytywnie zadziwić, Żubr coś na ten temat może powiedzieć.A w egzemplażu Żubra to nic sie nie sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spalaniem to idzie się pozytywnie zadziwić, Żubr coś na ten temat może powiedzieć.A w egzemplażu Żubra to nic sie nie sypie.

Ha pisalem to bardziej dla jaj, ale wiem ze sie mozna zdziwic. Wszyscy mi mowili ze Yz 125 bedzie palic od chu*a i ze bede tylko sie tankowac itp. Gowno prawada spala tyle co exc 125. No zalezy jak ktos ma parcha to bedzie palic duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha pisalem to bardziej dla jaj, ale wiem ze sie mozna zdziwic. Wszyscy mi mowili ze Yz 125 bedzie palic od chu*a i ze bede tylko sie tankowac itp. Gowno prawada spala tyle co exc 125. No zalezy jak ktos ma parcha to bedzie palic duzo.

 

O czym wy mówićie przecież w takim motorze nie patrzy sie ile on spala tylko jak sie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze YZ-ką od miesiąca.Cięzko więć powiedzeic o zawodnosci etc w moim przypadku (na szczęscie:D).Wczesniej miałem RM 125 wiec mogę porównac do niej (choć wiadomo ze to 2 x wieksza pojemnosc) :

-dla mnie poprostu ten motocykl jedzie sam.Chodzi mi konkretnie o zawieszenie.(standardowe Showasy) Wybiera wszystkie nierównsci jak trzeba i przy skokach super sie zachowuje.Jest chyba z 2 razy porzęczniejsza i zwinneijsza w zakrętach niz RM.

-silnik: dla mnie bardzo dobrze ciągnie z dołu i słyszałem ze YZki taką mają własnie charakterystykę.Co nie oznacza ze góry mu brakuje:D

W roznicach jakie zachodziły w YZ 250 pow. roku 2000 to nie wiem zbyt..Duza zmiana w silniku zaszłą własnie w modelu 99 w porównaniu do 98 wiec warto chyba szukac z 99 i młodszych.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roznicach jakie zachodziły w YZ 250 pow. roku 2000 to nie wiem

zgadza sie od 99 yamaha wsadzila do YZty zupelnie nowy silnik o rewelacyjnych osiagach w tej wersji "nadwozia" były produkowane do 01 pozniej zmienili troche design plastikow ale silnik pozostal ten sam do 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze YZ-ką od miesiąca.Cięzko więć powiedzeic o zawodnosci etc w moim przypadku (na szczęscie:D).Wczesniej miałem RM 125 wiec mogę porównac do niej (choć wiadomo ze to 2 x wieksza pojemnosc) :

-dla mnie poprostu ten motocykl jedzie sam.Chodzi mi konkretnie o zawieszenie.(standardowe Showasy) Wybiera wszystkie nierównsci jak trzeba i przy skokach super sie zachowuje.Jest chyba z 2 razy porzęczniejsza i zwinneijsza w zakrętach niz RM.

-silnik: dla mnie bardzo dobrze ciągnie z dołu i słyszałem ze YZki taką mają własnie charakterystykę.Co nie oznacza ze góry mu brakuje:D

W roznicach jakie zachodziły w YZ 250 pow. roku 2000 to nie wiem zbyt..Duza zmiana w silniku zaszłą własnie w modelu 99 w porównaniu do 98 wiec warto chyba szukac z 99 i młodszych.

pozdr.

Witam i dzięki bardzo za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...