Skocz do zawartości

Zwierzatka spotkane na Moto


gr3g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pol godzinki temu jak wracalem :biggrin: na moto ze spaceru po miescie wybiegl mi na asfalt :biggrin: ... SZOP :-)

 

Mialem troszke hamowania, ale potem biegl przede mna :-)

 

Sympatyczne zwirzatko, aczkoliek niefajnie ze nie poszukal ZEBRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem sarenkę niestety nie zdążyła umknąć i był krasz. Odnośnie innych stworzonek to jeże , koty, psy wiewiórki i cała masa innych a ostatnio stado dzików

 

ps. od czasu sarny nic nie rozjechałem i jestem z tego dumny

 

pozdro Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście szop? :biggrin:

Ja raz spotkałem jeża i to nie jednego, bo 2 przy bardzo ruchliwej drodze :biggrin:

 

Sam bylem.jestem w szoku - wracalem z miasta - dokladnie to z Poznania, a stalo sie to w Borowcu (jezeli ktos wie gdzie to jest) - to taka sypialnia Poznania - parenascie tysiecy domkow jednorodzinnych - takze wies to to nie jest, co prawda otoczone lasami.

Ale sytuacja miala miejsce nie na drodze w lesie a pomiedzy domami, dlatego tak dlugo biegl przede mna bo nie mial gdzie zwiac - ploty... ploty... ploty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sytuacja miala miejsce nie na drodze w lesie a pomiedzy domami, dlatego tak dlugo biegl przede mna bo nie mial gdzie zwiac - ploty... ploty... ploty

 

Ciesz się że nie był głodny i cię nie zaatakował,jeszcze mógłby ci koło odgryźć lub coś :biggrin: :biggrin:

 

A tak na poważnie to ja miałem bliskie spotkanie z bażantem,jak jechałem przez jakieś wioski przeleciał z jednej strony drogi na drugą,jednak wysokość tego lotu była za mała i zrobił mi piękną ryse na ..dachu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że szopy w Polsce żyją od niedawna i wygryzają z ekosystemu wiewiórki. To ich aż tak dużo, ze po drogach chodzą? Mnie to takie duże bąki wkurzają. Człowiek sobie szybke podniesie, aby powietrza powdychac, a tu takie pac, pac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

hehe a co powiecie na dziki (całą watachę) w centrum miasta (Krynica Morska) czyli matka z małymi i to pojawiająca się co pewien czas na drogach icon_razz.gif

 

Ale takie małe dziczki są całkiem sympatyczne icon_biggrin.gif

 

z tymi dzikami w Krynicy Morskiej jest pewnie problem...albo będzie, też widziałem tam lochę z pasiakami tuż przy ulicy, środek dnia, ruch jak to w środku sezonu, a tu dziki...można się nieźle zdziwić

 

 

Byłem tam na koloniach :P Idziemy na plaże a tu dziki z małymii :D Najlepsze były panny które chciałyby pogłaskac małe dziki :D ehh :D obeszliśmy ich :buttrock:

 

Co do innych zwierząt to jade ostatnio w okolicach Borek [ kolo zalewu sulejowskiego ] przedemną Seat. Znam droge wiem ze bedzie 90 stopni zakret w lewo wiec odpuszczam wyprezdzanie ... wchodzimy w zakret... wyprowadzam moto odkrecam i go biore ;] koncze manewr.. a z lasu wybiegłas sarna i przebiegła mi droge z 10 m przed moto :P zrobiło mi sie gorąco bo pomyslałem o nastepnych ... :D na szczescie nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam na koloniach :P Idziemy na plaże a tu dziki z małymii :D Najlepsze były panny które chciałyby pogłaskac małe dziki :D ehh :D obeszliśmy ich :buttrock:

 

Co do innych zwierząt to jade ostatnio w okolicach Borek [ kolo zalewu sulejowskiego ] przedemną Seat. Znam droge wiem ze bedzie 90 stopni zakret w lewo wiec odpuszczam wyprezdzanie ... wchodzimy w zakret... wyprowadzam moto odkrecam i go biore ;] koncze manewr.. a z lasu wybiegłas sarna i przebiegła mi droge z 10 m przed moto :P zrobiło mi sie gorąco bo pomyslałem o nastepnych ... :D na szczescie nie było :)

 

no to chlopie miales szczescie:-)

 

zreszta mysle ze to dobra uwaga dla nas wszystykich, trzeba uwazac !!!

 

Jak tak czytalem te posty, to dzisiaj jadac przez lasek ...zwolnilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...