Skocz do zawartości

Wypadek ....


^lunatyk^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zamknąć temat, bo do niczego dobrego on nie prowadzi i znowu, będzie kłutnia, a pozatym te zdjęcia już były!

 

Jak były to zamknijcie i już ... nie widzialem podzielilem się ...

 

 

Dziecko to ty jestes w dodatku podejzewam ze z pewnym problemem umysłowym.

 

Z niektórymi nie da się dyskutować .... brak argumentów zmusza ich do użycia agresji, wyzwisk etc :biggrin: Prostactwo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati mot nie wiem o co toczysz piane. W temacie pisze ze makabryczne sceny a intencja jak najbardziej sluszna. Masz 19 lat wiec psyhologiem nie jestes wiec sie wypowiadoaj o chorobach umyslowych. Nie podoba sie to nie pisz tutaj wiecej.

 

Ja juz tez mialem przykrosc to zoabczyc i nie mam ochoty patrzec drugi raz na to. poonami wyjasnil doskonale sens zamieszcania takich scen na forum. Ja do niedawna tez bylem niezniszczalny ale rozdupilem sie na motocyklu i ten nie nadaje sie do jazdy. Mialem mnostwo szczecia ze wyszedlem bez szwanku a wyapdlem z drogi z predkoscia 60km/h. Widac co moze sia stac przy znacznie wyzszych predkosciach.

Ok rozumię.

Był link do stronki bodajrze amerykanskiej z fotami z wypadków, pokazane były przyczyny skutki itd Z tym się zgadzam ale zeby zamieszczanie zdjęc człowieka wyglądającego jakby go maszynka do mięsa przemieliła, miało jakis sens to juz wątpie.

Pozatym faktycznie nie ma co sie kłócic, jestem za zamknięciem tego tematu.

P.S. Mam brata który ukonczył psychologię na UMCS-ie i pracuje w tym zawodzie i troszke się nasłuchałem tego;)

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to panowie tacy delikatni są że nie mogą patrzec na mięso?? i nie wiem co tu ma jakis szacune do zmarłego do rzeczy?? chyba jakimś wyrazem z resztą była kurtka przykrywajaca ciało. z reszta teraz to już tylo kawałek materii na ulicy. człowieka juz nie ma.

zdjęcia operacyjne z wydzialy zabójsw wygladają identycznie.

 

Ludzką rzeczą jest smierć i nie uciekniemy od niej, a tekstu o jakiejś chorej psychice to mati do końca nie przemyslałeś bo chyba powinna tu być mowa nie tyle o chorej co o słabej :biggrin: i to w twoim wykonaniu.

jezeli siadamy na motocykl to musimy być swiadomi tego że tez tam możemy wygladać jak jakis nawalony kolo nie zauwazy czerwonego...

 

ps. ride2die.com adres który sie przewija od dłuzszgo czasu na forum pokazujacy co może kazdego z nas czekać gdy damy sie ponieść adrenalinie.

Edytowane przez bartek20 BSA A65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to panowie tacy delikatni są że nie mogą patrzec na mięso?? i nie wiem co tu ma jakis szacune do zmarłego do rzeczy?? chyba jakimś wyrazem z resztą była kurtka przykrywajaca ciało. z reszta teraz to już tylo kawałek materii na ulicy. człowieka juz nie ma.

zdjęcia operacyjne z wydzialy zabójsw wygladają identycznie.

 

Ludzką rzeczą jest smierć i nie uciekniemy od niej, a tekstu o jakiejś chorej psychice to mati do końca nie przemyslałeś bo chyba powinna tu być mowa nie tyle o chorej co o słabej :biggrin: i to w twoim wykonaniu.

jezeli siadamy na motocykl to musimy być swiadomi tego że tez tam możemy wygladać jak jakis nawalony kolo nie zauwazy czerwonego...

 

ZLy przyklad !!!

 

To ze jem obiad z fajna dziewczyna (np Madzia) wcale nie oznacza ze wczesniej musimy obejzec foty albo film jak ktos wymiotuje i piana toczy mu sie z pyska - tyko dlatego ze jedzac cos musimy liczyc sie z tym ze bedzie np.. nieswieze !!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam zaraz sie tak obruszacie. Autor tematu znalazl fote i ku przestrodze umiescil ja na forum. Ostrzegl w temacie, ze jest drastyczna i tyle-wiec o co chodzi? Pozatym ta fotografia juz byla kilkakrotnie na tym forum i jakos nikt sie nie oburzal. Warto moze wiec skonczyc najezdzanie na Lunatyka i wziac ta fotografie jako kolejna przestroge, co dzieje sie z motocyklista i pasazerem w trakcie wypadku przy ogromnej predkosci...

pozdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to panowie tacy delikatni są że nie mogą patrzec na mięso?? i nie wiem co tu ma jakis szacune do zmarłego do rzeczy?? chyba jakimś wyrazem z resztą była kurtka przykrywajaca ciało. z reszta teraz to już tylo kawałek materii na ulicy. człowieka juz nie ma.

zdjęcia operacyjne z wydzialy zabójsw wygladają identycznie.

 

Ludzką rzeczą jest smierć i nie uciekniemy od niej, a tekstu o jakiejś chorej psychice to mati do końca nie przemyslałeś bo chyba powinna tu być mowa nie tyle o chorej co o słabej :biggrin: i to w twoim wykonaniu.

jezeli siadamy na motocykl to musimy być swiadomi tego że tez tam możemy wygladać jak jakis nawalony kolo nie zauwazy czerwonego...

 

ps. ride2die.com adres który sie przewija od dłuzszgo czasu na forum pokazujacy co może kazdego z nas czekać gdy damy sie ponieść adrenalinie.

yeah kozak-twardziel sie odezwał. Wytapetuj sobię kuchnię w takie foty;)

Pozatym pomysl ze ten człowiek miał jakos rodzinę. Nie wiem czy masz rodzenstwo nie interesi mnie to ale zastanawiam się czy gdybys zobaczyl np swojego brejdaka w takim stanie tez bys powiedział

"A co to panowie tacy delikatni są że nie mogą patrzec na mięso??"

luz

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati-no, ale nikt tu nie jest sadysta, nikt nie lubi ogladac takich zdjec-ale to wszystko ku przestrodze...na serio nie wiem czemu tak sie czepiacie Lunatyka-bo pare dni temu rowniez na forum bylo bardzo drastycne zdjecie i nikt az tak sie nie oburzal... Jeszcze raz powtarzam w temacie bylo ostrzezenie, ze zdjecie jest drastyczne i kazdy o slabych nerwach mogl poprostu temat ominac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę innych rzeczy łącznie z rozbryźniętym ludzkim mózgiem na asfalcie w wersji live pokrywającym dobre 2m^2... Nie to, że lubię. Przyjmuję do wiadomości, że można tak skończyć, i mnie to w ogóle nie szokuje.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

no niestety ale moje zdanie na temat takich zdjęć jest takie, że to nie robi na nas żadnego większego wrażenia. Nie mówię tu o tym chwilowym zwątpieniu w chwili ujrzenia foto, o tym czasami "obrzydzeniu"...

 

Niech każdy sobie sam w głębi serca odpowie czy po ujrzeniu takich fot na drugi dzień jechał inaczej niż zawsze, czy coś się w nim zmieniło....Bo moja odpowiedź brzmi NIE !!!!

 

Prawda jest taka, że oglądanie cudzych nieszczęść oraz wypadków nigdy raczej nie zmotywuje nas do zmiany na lepsze !!!! Bo nic tak nie motywuje jak własny wypadek, własne nieszczęście !!!!!

 

Więc dlatego ja się przyznam, że faktycznie te foty nie robiły na mnie wrażenia, dopóki sam nie miałem wypadku na moto !!!!

 

 

Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...