Skocz do zawartości

Moto do 8 tys.


Rekomendowane odpowiedzi

szukałem moto w tej cenie i żeby nie było bardzo leciwe(>10l) i do tego nie bite i nie kombinowane to te wszystkie większe sprzęty o jakich mówią bracia motocykliści zaczynają się od 10tys zł polskich.

za 8 tys. jak się znajdzie to xj, cb. gpz bym nie brał pod uwagę. cbr będzie raczej agonalna a jeśli nie to i tak jeszcze sporo w nią włożysz.

optymalnie właśnie zrobić tak żeby potem nie dokładać w nieskończoność do moto. kompinuj tak co by było dobrze.amen :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje moto do 8 tys zl. Nie dla zupelnego poczatkujacego, wiec fajnie zeby byl troche zrywny, ale ie za mocny. 600ccm?? No i nie za stary... no niech bdzie max '96r.

 

Macie jakies propozycje.

ps. witam wszystkich jestem nowy :biggrin:

 

 

... to może jeszcze napisz jaka opcja Ci odpowiada ... ścigacz ... naked .... turystyk ... może enduro :biggrin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem moto w tej cenie i żeby nie było bardzo leciwe(>10l) i do tego nie bite i nie kombinowane to te wszystkie większe sprzęty o jakich mówią bracia motocykliści zaczynają się od 10tys zł polskich.

za 8 tys. jak się znajdzie to xj, cb. gpz bym nie brał pod uwagę. cbr będzie raczej agonalna a jeśli nie to i tak jeszcze sporo w nią włożysz.

optymalnie właśnie zrobić tak żeby potem nie dokładać w nieskończoność do moto. kompinuj tak co by było dobrze.amen :bigrazz:

 

Bzdury Waść piszesz :biggrin:

 

Za swoją Suzi chcę około 8000 PLN i motocykl nie wymaga najmniejszeg wkładu finansowego ani nie jest w stanie agonalnym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za swoją Suzi chcę około 8000 PLN i motocykl nie wymaga najmniejszeg wkładu finansowego ani nie jest w stanie agonalnym :biggrin:

 

Ty tak twierdzisz, te osoby które chciały mi sprzedać motor były święcie przekonane że ich sprzęty są co najmniej w idealnym stanie. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak twierdzisz, te osoby które chciały mi sprzedać motor były święcie przekonane że ich sprzęty są co najmniej w idealnym stanie. :biggrin:

 

Nie tylko ja - możesz np zapytać się o to jednego z moderatorów (tego z Zielonki :biggrin: ) bo ostatnio maczał w nim palce i miał taką samą opinię jak ja :biggrin:

 

 

Ale prawdę mówiąc to masz rację - większość tych sprzętów w "idealnym" stanie z ogłoszeń to większe lub mniejsze miny, co jednak nie oznacza że nie można znaleźć jakiejś perełki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiece scigacze to tak sobie (tez wlasnie patrzylem na rf 600). Z jednej strony te plastiki sa takie hmm.... plastikowe :biggrin: (odkrycie). A z drugiej, jakby moja rodzina to zobaczyla to hoho... sami rozumiecie :biggrin: Wole nakedy, albo zeby chociaz jakis "scig" mial ladne bebeszki zeby mozna je wyeksponowac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked ładnie wygląda ale ma jednę wadę : nie da się nim uzyskać wysokiej prędkości przelotowej ze względu na napór powietrza. Oczywiście można kupić wersję z owiewką (np Bandzior S) lub dołożyć jakąś szybkę ale wtedy po kiego wała kupować naked'a jak można od razu wziąć plastika :biggrin:

 

Jeśli nie masz w planach dalekich podróży to popieram Twój wybór :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...