Skocz do zawartości

olej do teleskopow - cbr 600f pc 25 10w czy 15w


VAT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wedlug informacji na stronie motula do cbr pc 25 powinno sie lac olej o gestosci 15w

a na innej stronie znalazlem 10w. Jaki w takim razie wlac olej. Nie wiem jaki olej wlewano serynie i przez to, czy niewiadomym jest, czy wlanie 15w utwardzi przod, czy pozostanie bez zmian.

 

Jaki olej do teleskopow stosujecie w swoich cbr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie mam cbr ale na przykladzie mojego moto zalecany jest 10w a ja zalalem 15w nieznacznie utwardzilo mi to zawieszenie komfort jazdy nie ulegl zmianie prowadzenie wporzadku wiec zalal bym do twojego moto 15w bez obaw tymbardziej ze jest to sportowy motocykl

 

osobiscie nie mam cbr ale na przykladzie mojego moto zalecany jest 10w a ja zalalem 15w nieznacznie utwardzilo mi to zawieszenie komfort jazdy nie ulegl zmianie prowadzenie wporzadku wiec zalal bym do twojego moto 15w bez obaw tymbardziej ze jest to sportowy motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety producent nie podaje co to za rodzaj oleju tylko HP.

Napinacz do PC25 kosztuje 166 zeta +VAT i narazie do tego modelu nie ma patentów.

Po zastosowaniu oryginalnych części problem znika na długi okres.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacz do PC25 kosztuje 166 zeta +VAT i narazie do tego modelu nie ma patentów.

Chwila, a napinacz od FZR 600??? Dwaj znajomi (z forum nawet) mają już zamontowane takie napinacze i problem znikł!! Ich motocykle chodzą cichutko a koszt takiej przeróbki to od 50-80zł (cena używanego napinacza, bo pieniędzy juz nic więcej nie trzeba ładować...) Ja już się rozglądam ze napinaczem od fzr na allegro… a tak w ogłóle to :icon_mrgreen:

Edytowane przez mati1411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...