Skocz do zawartości

MX CHAOS.


Gajep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Własnie wczoraj zakupiłem "Świat Motocykli" z załączona płytą. Niezwłocznie obejżałem sobie film i niestety muszę stwierdzić, że nie powalił mnie na kolana. Film reklamowany jest jako "Pierwszy Polski film o MX" wiec po co wstawki ze ścigaczami? Wywiady z kadrą Polski MX raczej smutne, chopcy jacyś tacy "przestraszeni" i bez ikry. Mam też wrażenie, że twórcy mieli trochę za mało materiału do filmu. Myslę, że wśród mniej znanych amatorów znaleźliby dużo fajnego materiału do filmu z różnych ciekawych tras i torów.

To moje pierwsze spostrzeżenia, jak obejżę film 2, 3 i nastepny raz to pewnie będę mógł napisać więcej.

A co Wy o tym myślicie?

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz:

Cześć

Własnie wczoraj zakupiłem "Świat Motocykli" z załączona płytą. Niezwłocznie obejżałem sobie film i niestety muszę stwierdzić, że nie powalił mnie na kolana. Film reklamowany jest jako "Pierwszy Polski film o MX" wiec po co wstawki ze ścigaczami? Wywiady z kadrą Polski MX raczej smutne, chopcy jacyś tacy "przestraszeni" i bez ikry. Mam też wrażenie, że twórcy mieli trochę za mało materiału do filmu. Myslę, że wśród mniej znanych amatorów znaleźliby dużo fajnego materiału do filmu z różnych ciekawych tras i torów.

To moje pierwsze spostrzeżenia, jak obejżę film 2, 3 i nastepny raz to pewnie będę mógł napisać więcej.

A co Wy o tym myślicie?

Pozdrawiam

Gajep

 

Twórcami tego filmu są moi koledzy z MotoX, z którymi jeżdżę :buttrock: . Wstawki ze ścigaczami wzięły się stąd, że jeżdżą na nich właśnie ludzie z czołówki polskiego motocrossu. Chłopaki tworzący obraz włożyli w niego dużo pracy i czasu, chcąc poruszyć wreszcie polską scenę MX, pokazać to szerszej publiczności. Faktycznie, mieli trochę mało czasu i materiałów, ale mi się podoba (mówię to obiektywnie), a biorąc pod uwagę trudności jakie mieli na drodze to bardzo ich podziwiam :biggrin: .

Zapraszam na stronę ww.motox.com.pl i komentarze filmu. Wszystkie uwagi zostaną przyjęte i w następnej produkcji zostaną uwzględnione, żeby jeszcze większa liczba motocyklistów i nie tylko była zadowolona.

Myślę, że krytyczne uwagi są jak najbardziej wskazane, ale kilka dobrych słów zmotywuje ich też do dalszego promowania naszego kochanego sportu :banghead: .

P.S.

Postaram się wcisnąć na minutę do następnej produkcji, gdzie ma być więcej amatorskiej jazdy z torów... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzialem Tego..

Jak mozesz wrzuc to na jakis serwer czy cos np. www.youtube.com

 

pzdr.

 

Wystarczy, że kupisz październikowy Świat Motocykli...trochę lektury nie zaszkodzi. :biggrin:

Pozdrawiam Ihriel

 

:bigrazz:

 

Twórcami tego filmu są moi koledzy z MotoX, z którymi jeżdżę :biggrin: . Wstawki ze ścigaczami wzięły się stąd, że jeżdżą na nich właśnie ludzie z czołówki polskiego motocrossu. Chłopaki tworzący obraz włożyli w niego dużo pracy i czasu, chcąc poruszyć wreszcie polską scenę MX, pokazać to szerszej publiczności. Faktycznie, mieli trochę mało czasu i materiałów, ale mi się podoba (mówię to obiektywnie), a biorąc pod uwagę trudności jakie mieli na drodze to bardzo ich podziwiam :biggrin: .

Zapraszam na stronę ww.motox.com.pl i komentarze filmu. Wszystkie uwagi zostaną przyjęte i w następnej produkcji zostaną uwzględnione, żeby jeszcze większa liczba motocyklistów i nie tylko była zadowolona.

Myślę, że krytyczne uwagi są jak najbardziej wskazane, ale kilka dobrych słów zmotywuje ich też do dalszego promowania naszego kochanego sportu :biggrin: .

P.S.

Postaram się wcisnąć na minutę do następnej produkcji, gdzie ma być więcej amatorskiej jazdy z torów... :biggrin:

 

Dlaczego ja nie mam takich kolegów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Twórcami tego filmu są moi koledzy z MotoX, z którymi jeżdżę :bigrazz: . Wstawki ze ścigaczami wzięły się stąd, że jeżdżą na nich właśnie ludzie z czołówki polskiego motocrossu. Chłopaki tworzący obraz włożyli w niego dużo pracy i czasu, chcąc poruszyć wreszcie polską scenę MX, pokazać to szerszej publiczności. Faktycznie, mieli trochę mało czasu i materiałów, ale mi się podoba (mówię to obiektywnie), a biorąc pod uwagę trudności jakie mieli na drodze to bardzo ich podziwiam :biggrin: .

Zapraszam na stronę ww.motox.com.pl i komentarze filmu. Wszystkie uwagi zostaną przyjęte i w następnej produkcji zostaną uwzględnione, żeby jeszcze większa liczba motocyklistów i nie tylko była zadowolona.

Myślę, że krytyczne uwagi są jak najbardziej wskazane, ale kilka dobrych słów zmotywuje ich też do dalszego promowania naszego kochanego sportu :biggrin: .

P.S.

Postaram się wcisnąć na minutę do następnej produkcji, gdzie ma być więcej amatorskiej jazdy z torów... :biggrin:

 

Cześć

Nie neguję ilości włożonej pracy i trudności przy tworzeniu filmu, jednak za moło jest tam różnorodnych torów, miejsc i jeźdźców. Może warto więc postawić na amatorów? Myślę, że mogą wnieść dużo dobrego do następnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze spodziewałem się czegos innego. Żeby nie powiedzieć lepszego. Bardziej podobały mi się filmiki Miczela które mogliśmy oglądać na jego stronce. Tam to dopiero było. Co prawda urywki były z tych filmików, ale to juz nie to. Muzyka sorki ale jedna z tych kapel to ......niebardzo . Myślałem ze chłopaki będą grali muze z tzw pazurem a chwilami chyba umierali. Ale w sumie jest OK!!! :P

 

Cieszy mnie bardzo ze w ogóle powstał taki film !! Oby było ich więcej.!!! Wielkie podziękowania dla ekipy produkującej.

ps czekałem na ten film conajmniej jak na Rambo 8 :crossy: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do muzy to bardzo fajnie ze dali polskie kapele, a nie wrzucili guano apes- open your eyes :D . a tylko ten hh prawie pod koniec srednio pasuje....

 

wg. mnie najlepszy moment w filmie to moment z typem ktory przejezdza przez rzeczke na przewalonej klodzie. robi to z taka precyzja ze morda sie sama cieszy :P .

 

ogolnie wrazenie bardzo przyjemne: momentami film wygladal dosc amatorsko, ale niektore sceny byly naprawde ladnie nakrecone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakiegos linka byscie podali zerknol bym sobie na ten filmik :D

Leć do kiosku i kup sobie za 7zł Świat Motocykli i bedziesz miał lekture odrazu.

Filmik mi się bardzo podobał, a zwłaszcza to supermoto na początku i enduro.

Nie podobało mi się to, że było mało:

-gleb

-Dźwięku motocykli (możnabyło to tak zrobić żeby muza sobie leciała gdzieś tam w tle, a dźwięk motocykli na pierwszym planie)

Super produkcja :P :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...