Skocz do zawartości

XT TT DR KLR XL ???


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

mam zamiar kupić motocykl. nareszcie duży motocykl.

chodzi mi o duala sporta który jednak jest troche wygodniejszy od TT ale można nim mykać na kole i takie inne bajery.

jak zwykle przeszkodą są pieniądze. mam około 10 tyś.

i czego mam szukać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Za 10 to mozna juz cos wybrac, jestem jednak zwolennikiem samotnej bezkompromisowej jazdy w terenie czyli Sprzety o wadze pow.150 kg z paliwem odpadaja, lubie kopac wiec pewnie DR 350(400Z ?), XR 600R, TT600 i KLX650R(ten 127 kg bez paliwa!), dokupic do tego jeszcze 2 zestaw kol z klockami(1-zestaw szosowo-terenowy) i jak mialbym ochote poszalec na torze Forty Piątnica to zmieniam tylko opony i ognia!!Jak zwykle wybór nalezy do Ciebie! Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może cr125 (52KM 98kg) tylko ta rejestracja...

 

fakt lekki motocykl enduro to najfajniejsza rzecz na swiecie ale tylko do czasu kiedy  dziuewka poprosi Cie o podwiezienie

Czesc! CR 125- 52 KM 8O ?? Moze i ma ale napewno nie z tylnego kola(ok. 35-36 ), poza tym ile bys takim cudem jezdzil 5-10 godzin i remont? Lepiej daj sobie spokoj z dwutaktem, jesli chcesz jeszcze panny podwozic:-)))))))). Popatrz byly juz tematy enduro, znajdz je i przemysl wszystko dobrze. Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić motocykl. nareszcie duży motocykl.

chodzi mi o duala sporta który jednak jest troche wygodniejszy od TT ale można nim mykać na kole i takie inne bajery. jak zwykle przeszkodą są pieniądze. mam około 10 tyś.

i czego mam szukać???

 

A ja jednak konsekwentnie polece TTR. Jezeli masz 10 tys. to powinienes kupic ttrke z rocznika '98... Wcale nie jest niewygodna... Mialem juz okazje jezdzic tym motorkiem z pasazerka i ani ona ani ja nie narzekalismy na brak miejsca...

 

ps. ewentualnie kup XT-ka, ale ze starszych rocznikow. za 4-5 tys kupisz moto do tego doloz ze 2-3 tys na kapitalke (tak dla pewnosci) i masz naprawde dobre moto (jak nowe) za nie tak wielkie pieniadze...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...