Skocz do zawartości

problem z simmeringiem


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge dostac simmeringu o wymiarach:

fi zewn - 22,3 mm (moze byc odrobinke wieksza)

fi wewn - 10,4 mm (moze byc odrobinke mniejsza)

wysokosc - 7,2 mm (najlepiej tak jak jest, ale np 7,5 lub nawet 8 mm tez bedzie pasowac)

 

mozna go czyms zastapic?

 

czy ktos moglby mi pomoc dostac taki simmer?

nie moge go dorwac w Olsztynie

 

chodzi o simmering od usczelnienia pompy wodnej w KLR 250

 

bylbym wdzieczny, gdyby komus chcialo sie przejsc do sklepu, kupic to badziewie i wyslac poczta. pokryje koszty oczywiscie.

 

a moze jakies strony internetowe?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem jak ja zrobiłem poszedłem do typa z wyjestym symeringiem i mowie ze potrzeba mi czegos takiego typ poszedł obczaił i przyniusł mi fakt ze nie był identyczny (tu jest pojedyncze zabezpieczenie na sworzniu) ale daje rade i zapłaciłem za niego 2.80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz problem z simerem to znajdz stronke filrmy INCO-VERITAS i tam jest zakladka uszczlenienia techniczne...poszukaj swojego wymiaru i jesli znajdziesz to potem tylko wyszukaj najblizsze przedstawicielstwo i juz gotowe ;-)

jesli nie znajdziesz takiego simera to ktos mi kiedys mowil ze w INCO dorobia tez na zamowienie i nie sa to jakies wielkie koszta :-)

a jesli i to nei da rady to chyba tylko ASO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok..

w takim razie mam pytanie:

 

pomierzylem simmer i mam wymiary 22,3 x 10,4 x 7,2.. w takim razie jakiego szukac? 22x10x7, 23x10x7, 22x10x8 czy moze 23 x10x8?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Po pierwsze na simmeringu jest napisane jaki masz wymiar. Pierwszy wymiar dotyczy średnicy wałka na który wchodzi simmering. Drugi wymiar określa średnicę zewnętrzną simmeringu, a trzeci szerokość.

Dlatego podawaj jako 10,4x22,3x7,2, bo inaczej pojawiają się kwiatki w stylu 22x10x7. ;) :crossy: :)

Najlepiej by było, gdybyś dostał 10x22,5x7, a jeśli nie możesz dostać to 10x23x7. Ale musiałbyś rozpiłować lekko gniazdo, bo w przeciwnym razie wygnie ci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...