Skocz do zawartości

co sadzicie na temat KTM-a LC II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LC 2 jest po remoncie mam fotki, stare czesci do wgladu i ma paragony

a KDX nie rozpada sie , fajnie chodzi ale nie wiadomo co bedzie za tydzien dwa...

a LC 2 idzie fajnie pojezdzic czy raczej nie?

 

Stary kupuj odemnie Dr, bedziesz miał fure jaką cza :notworthy:

Nie no a co z tą Huską WRE za 5500??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bentku14 jeżeli masz jakis problem to polecam ci szkolnego psychologa jeżeli zadrościsz ze nic neiumiesz sam robic tylko z byle czym jeżdzisz do mechanika (pseudo)i ciagnie z ceibie pieniadze jest Ok.Ale niech ceibie nieobchodzi co ja robie.Ja radzilem tylko koledze zeby wybral motocykl po remoncie.Opowiadał mi ile trzeba dołozyc do kdx.Wiec tylko napisalem mu publicznie zeby lepoiej brał tego ktm nic kdx z tgo co mi opwoiadał lepiej wyjdzie na ktm.Taka prawda specjalnie niepisląem o kogo kdx chodzi zeby nieutrudniac ci sprzedazy.Wtajemniczeni wiedza.Wiec po co sie odzywasz chyba po to zeby sobie samemu utrudnic sprzedaz :notworthy: :icon_razz: :biggrin: :) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzano mi huski, podobno ciezko z czesciami, a jak wejde do serwisu:D to wszystko piekknie :icon_razz: ale jak wystawia rachunek...

ja CHCE 2T a nie 4T :biggrin:

Chce pojezdzic po lesie i po drodze... jak juz pisalem wyzej...

 

Ehhh... ludzie pewnie słyszeli że sie psują , ale 4t i pewnie dlatego ci odradzaja, ale na 100% nie wiem, po drugie psują sie dlatego bo sie o te motocykle nie dba, puzniej przechodzą z ręki do ręki i ze to shit bo cos ciągle siada, to jest moje zdanie na ten temat huski, do tych starszych 4t nie mam przekonania, bo jak juz wspomnialem na egzemplarz w bdb stanie moze byc ciezko, ale w 2t chyba duzych problemów nie ma, a częsci są napewno tylko trzeba szukac, polecam ten sklep http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1817262 naprawde mozna tu duzo kupic, a i obsługa fajna i blisko jak dla ciebie Lon_91

 

To jest moja opinia :notworthy: Nie wiem czy własciwa czy błędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bentku14 jeżeli masz jakis problem to polecam ci szkolnego psychologa jeżeli zadrościsz ze nic neiumiesz sam robic tylko z byle czym jeżdzisz do mechanika (pseudo)i ciagnie z ceibie pieniadze jest Ok.Ale niech ceibie nieobchodzi co ja robie.Ja radzilem tylko koledze zeby wybral motocykl po remoncie.Opowiadał mi ile trzeba dołozyc do kdx.Wiec tylko napisalem mu publicznie zeby lepoiej brał tego ktm nic kdx z tgo co mi opwoiadał lepiej wyjdzie na ktm.Taka prawda specjalnie niepisląem o kogo kdx chodzi zeby nieutrudniac ci sprzedazy.Wtajemniczeni wiedza.Wiec po co sie odzywasz chyba po to zeby sobie samemu utrudnic sprzedaz :notworthy: :icon_razz: :biggrin: :) :biggrin:

 

Mogłbyś chociaż jakoś składniej pisac i starać sie używać polskich znaków, bo jak widze twoje posty to yymmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie na temat lc2 bo miałem z tym troszke do czynienia:

odrazu na starcie dyskfalifikuje go brak kopniaka co w enduro jest niedopuszczalne, kiepskie zawieszenie, według mnie jest to motocykl na ulice o wyglądzie enduro zeby sie na rynku lansować :notworthy: niech sie nie obraza zaden posiadacz tego sprzeta no ale miałem do czynienia z innymi moto i mam porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie na temat lc2 bo miałem z tym troszke do czynienia:

odrazu na starcie dyskfalifikuje go brak kopniaka co w enduro jest niedopuszczalne, kiepskie zawieszenie, według mnie jest to motocykl na ulice o wyglądzie enduro zeby sie na rynku lansować :notworthy: niech sie nie obraza zaden posiadacz tego sprzeta no ale miałem do czynienia z innymi moto i mam porównanie

 

 

wystarczy kupić używany kopniak od dt , w deklu jest tylko blaszka którą można palcem wycisnać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zeby dobrze polatac musze kupic KDX-a :)

+ remoncik drobny przez zime:D:D

 

THX za odpowiediz...

jutro juz powinienem podjac decyzje:D

POZDRO :biggrin:

Jaaa, remoncik sprowadza się do wymiany napędu :)

Nitro- to ty zazdrościsz i to jest twój problem, chcieć kupić coś na droge i kupić MZ i dopiero później się dowiedzieć, że nie masz prawka to tylko ty potrafisz.

Jak radziłem żebyś kupił jaieś starsze enduro to ty mówiłeś, że ci sie nie podobają bo stare itp. no to chciałem ci oficjalnie pogratulować sprzęta, który jest idealny w teren i możesz bez prawka śmigać na ulicy :biggrin: :) :cool: :icon_razz:

Ty to jednak ziooom jesteś :notworthy:

Zeby utrudnić mi sprzedasz to musiłbyś napisać, że w silniku coś siedzi, a to jest bzdura! Wszystko to co warto by zrobić jes powiedziane zawsze przeze mnie i można to zobaczyć gołym okiem.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy macie do rozrusznika to jest super sprawa jak jestes w blocie po pas to chyba ciezko sie kopie a tu jednym paluszkiem wciskasz i dalej jedziesz ;D ( a jak ktos chce to kopnika mozna wstawic tylko tak jak enuromaster trzeba mu wstawic walek kopnika i juz mozna kopac ;p ) a tak wogule to ten ktm wcale nie ma lajtowego zawieszenia wedlug mnie jak na te klase motosykla to ma swietne zawieszenie z przodu marzzochi wiec suoper dziala( a jesli ci chodzi o to ze nie ma upd to ci powiem ze ten amorek spisuje sie nawet lepiej od upd i przy glebie ci sie nie polamie bo jest duzo mocnijszy !!)

pozdrawiam i zycze trafnego wyboru

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zeby dobrze polatac musze kupic KDX-a :biggrin:

+ remoncik drobny przez zime:D:D

 

THX za odpowiediz...

jutro juz powinienem podjac decyzje:D

POZDRO :notworthy:

a moze KTM tylko troche bardziej wyczynowy niz ten lc2 czyli GS 125 na A1 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M284656 :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...