Skocz do zawartości

Wypadek Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj jadąc z Tiną po egzaminine przez poznań na tor poznań, tak jakoś zeszło właśnie na temat wypadków motocyklowych, co by było gdyby, i to jak szybko można w ciągu ułamka sekundy stracić życie...że kiedyś możemy usłyszec coś czego nigdy nie chcieli byśmy aby nam przekazano :notworthy: :icon_razz:

 

Gdy już byliśmy na torze...telefon..."nie żyje 22 letni chłopak, wyniosło go na zakręcie, jechał Kawasaki" Oczywiście od razu zadziałała wyobraźnia, czy to ktoś z naszych, czy to ktoś kogo znam. I odpowiedź twierdząca...Tak to był jeden z naszych-to był motocyklista-członek wielkiej rodziny

 

A teraz jak czytam wypowiedź jego dziewczyny...też człowiek od razu inaczej na to patrzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa, ja pie**ole następny znajomy:( Jeszcze troche i 1listopad będzie musiał trwać 3dni żeby odwidził wszystkich ;)

Konrad zawsze powtarzał że on nie jeździ za szybko bo ma respekt do sprzętu, ale zdażało mu się za mocno odkręcić :crossy:

Moje kondolencja dla Oli oraz całej rodziny i znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym poinformować Was o mszy która odbedzie sie w piatek 22 wrzesnia tj. w piatek o godzinie 13.30 w kosciele pod wezwaniem Najswietszej Marii Panny w Inowrocławiu, pogrzeb bedzie o 15 na pobliskim cmentarzu...

 

Zapraszam Wszystkich dla każdego znajde czas aby porozmawiac...

 

w piatek pojawi się w Glosie Wielkopolskim nekrolog...

 

pozdrawiam i uważajcie na siebie....

 

Aleksandra Matynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Kamprerov - niech spełnią się Twoje motocyklowe marzenia, Ciebie nie ma juz na ziemi ... ale w naszych myślach pozostaniesz.

Co za smutek kiedy się z kimś pisze, a ktoś nagle odchodzi.

 

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] ale dolina. podziwiam Olu, że w ogóle jesteś w stanie coś tutaj napisać.. Łezka w oku normalnie się kręci jak sobie pomyślę.

Słyszałem od znajomych, że widzieli jakiś wypadek motocyklisty.. tzn to co było po wypadku :| Szczere współczucia ale to i tak nic nie da.. Jego już nie ma niestety, nie wiem jak miał na imię nawet ale go szkoda bardzo.. tragedia po prostu..

 

Uważajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne..... brak mi słów :biggrin: Takie dziwne uczucie, jeszcze niedawno mógł pisać z nami na forum, pojeździć na moto... Jeszcze odpisywał w moim poście... teraz już nic nie napisze :biggrin: Współczuję rodzinie i tym, którzy go znali osobiście. Ja go nie znałem, a przeszywa mnie teraz jakieś straszne uczucie, to co dopiero oni muszą czuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje - kolejny z braci, za którym Anioł Stróż nie zdarzył :biggrin:

[*][*]

 

Marek

 

PS Co najmniej raz dziennie przejeżdżam ten zakręt - już wiem by jechać jeszcze wolniej - tragiczne, że takie wydarzenia na to wpływają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być tak pięknie, wspólne wypady i gapienie się na MT-01 w Rapidzie. Nie dociera do mnie, że już nie zaparkuje maszyny w moim garażu i nie bedzie wpadał po pilota od bramy. Brak mi słów. Motorek już się sprzedaje, Olu. Nie wiem czy kiedykolwiek wsiąde na motocykl, miało być dwóch, chyba lepiej będzie jak nie będzie ani jednego.

 

A wszystko zaczęło się od jeżdżenia chopperkiem w GTA VC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosc predkoscia ale ten luk jest zupelnie zle wyprofilowany kilka razy autem bym nie wyrobil, jest mocno sciety na koncu i przez to zle wjezdzajac na poczatku trudno dobrze wyjechac. Oczywiscie przy "normalnej" predkosci nic zlego stac sie nie moze... co do ul.mieszka 1 to powinni zrobic tam jakies ograniczenia poprzez fotoradary bo codziennie widze jak tam zapi#% na przecinakach np wczoraj jezdzilo tam wieczorem ok 7 scigow w ta i spowrotem i niezle przypierda#@$%, a pozniej jakis debil popisywal sie na kole i prawie glebe zaliczyl... no tak to jest jak zrobia prosta i rowna ulice, moze w polsce wszystkie powinny byc dziurawe to nie byloby problemu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...