Skocz do zawartości

Klasa 600 a co po niej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chce sie przesiasc z klasy 600 na 1000. Jak do tej pory mialem 3 motocykle.

1 moto to mz 251 (1 sezon)

2moto suzi gs500 (2sezony)

3moto cbr f3(3 sezony)

 

Chcialbym zebyscie pomogli mi w podjeciu decyzji,a mainowicie ktore moto z klasy 1000.

Pieniadze ktore moge przeznaczyc na moto to ok 25tys zl.

 

A moze jednak dalej 600 tylko ze cos nowszego.

Prosze o pomoc. Kazda wypowiedz na temat danego moto jest dla mnie bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chce sie przesiasc z klasy 600 na 1000. Jak do tej pory mialem 3 motocykle.

1 moto to mz 251 (1 sezon)

2moto suzi gs500 (2sezony)

3moto cbr f3(3 sezony)

 

Chcialbym zebyscie pomogli mi w podjeciu decyzji,a mainowicie ktore moto z klasy 1000.

Pieniadze ktore moge przeznaczyc na moto to ok 25tys zl.

 

A moze jednak dalej 600 tylko ze cos nowszego.

Prosze o pomoc. Kazda wypowiedz na temat danego moto jest dla mnie bezcenna.

zależy do czego chcesz używać motocykla: Sport/Naked/Turystyk/Turystyczne Enduro?? miasto/trasa/tor??

 

niedawno był temat o litrowych sportach, jest też trochę porównań w artykułach i na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do R1 czy R6, mam obawy co do skrzyni biegow. Podobno z 2-bieg czesto siada.

 

Pozostaje cbr,gsxr no i zx6r. Tak naprawde to wasze wypowiedzi beda mialy najwiekszy wplyw na moja decyzje.

Ja nie miale doczynienia z tymi moto wiec zdaje sie na was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 25 koła:

kawa636 od 2004

gixery tez od 2004(750)

ewentualnie r1.

na miasto r6 i 600rr to srednio. kawa636 i gixer sa robione bardziej na ulice niz na tor i wydaje mi sie ze jako taki pakiet calosciowy bedzie to najlepsza opcja. jak juz smigales szejseta to kup sobie 750 - na literka jeszcze przyjdzie czas, a zreszta po przesiadce z f3 te 20pare koni wiecej na kole bedzie napewno odczuwalne :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do R1 czy R6, mam obawy co do skrzyni biegow. Podobno z 2-bieg czesto siada.

Miałem R6, kumpel z którym jezdziłem prawie codziennie miał R1 i nie było żadnych problemów ze skrzynią, co prawda jest dość głośna ale problemy z wyskakującymi biegami są w egzemplażach "używanych turystycznie" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...