Skocz do zawartości

Gdzie kupować paliwo ?? :/


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam dylemat u mnie w mieście sa takie stacje Orlen,Shell,BP i niedaleko Rafineria Trzebinia niewiem na której stacji najlepiej tankować :buttrock: myśle sobie tak ze może dobre paliwo byc przy rafineri bo tam niezdąza ochrzcic :flesje: jak wy sądzicie prosze o rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

eee no dziwny temat (może nawet trafić do oczyszczalni :( ) ale to nie moja działka. Niby na jakiej podstawie możemy Tobie doradzić...w każdym mieście sytuacja na stacjach jest inna :buttrock: To Ty sam powinieneś wiedzieć gdzie jest najlepiej, i nas o tym poinformować :flesje:

 

Ale jeśli miałbym wybierać w tych stacji...to Shell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat.Jak to gdzie kupowac paliwo?? U TANKOWCOW!! Przemycane ze wschodu. :flesje: :buttrock: (tankowiec-samochod z duzym zbiornikiem najlepiej vw Passat-100 lit. albo Mercedes W123-110 litr. sluzacy do wozenia paliwa,papierosow i napojow :P przez granice.Czesto spirytusu w zbiorniczkach spryskiwaczy-uwaga-trzeba rozmaic przed wypiciem).Jak sie ma zaufanego tankowca to paliwo wcale nie gorsze niz nasze, a duzo tansze.No ale pewnie do was jeszcze nie dotarly tankowce,mieszkacie za daleko od granicy i wszystko im wykupia po drodze :( .Trzeba poczekac az paliwo podrozeje,wtedy i u was beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi sie przypomnialo,odnosnie stacji bezynowych.Taki obrazek:na wyjezdzie off-road siedzimy przy ognisku, m.inn wlasciciel stacji benzynowej-kolega go pyta:co ty dolewasz do paliwa,jak ja na dolnozaworowym silniku w GAZ-ie 69 czuje roznice? -Nic nie dolewam,wiesz jak nas pilnuja? Nic sie nie da oszukac.Na to inny kumpel: -stary, ojciec byl dwa lata kierownikiem CPN-u.I trzy lata siedzial.To ty mi nie tlumacz co mozna dolac do paliwa.Moze troche nie na temat.Ale uwazajcie z zaufaniem do stacji benzynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie chyba najlepszy jest Lotos.. nienawidze orlenu, unikam tej stacji jak ognia.. do statoil`u tez nie mam zbytnio zaufania, mimo ze tam babcia z reklamy motór tankuje

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...