Skocz do zawartości

Klasa "Pretendent" w MMP


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bez przesady - jedynym elementem "ekskluzywnym" na tej liscie jest tylni Ohlins. Cała reszta to w zasadzie konieczność jak chcesz się troszkę pościgać. Bo jak pojezdzić w poniedziałki dla fun'u, to slicki są

trochę bez sensu, stalowe przewody hamulcowe tez nie muszą być koniecznie i zmianę wydechu na sportowy też można sobie darować. Natomiast amortyzator skrętu w mocnym motocyklu jest jak najbardziej wskazany, owiewki torowe (albo jakieś takie których nie bedzie szkoda w razie niemca) pozwolą ograniczyć koszty ew gleby. A co do czasów - to trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie - czy ja naprawdę chcę jechać w wyścigu ? Bo jak nie, to może wystarczy sobie poprostu polatać w poniedziałki po torze i dobrze się przy tym bawić nie zwracając specjalnie uwagi na czasy. Ja np już wiem, że zupełnie się nie nadaję do walki owiewka w owiewkę, bo za bardzo zwracam uwagę na to, żeby sobie i innym krzywdy nie zrobić. Ale co sobie w taki poniedziałek poćwiczę to moje :notworthy:

Pozdrówki

 

Tomek

 

Czesc

 

Jesli chodzi o te przewody to goraco polecam. Nie jezdze nazbyt szybko ale mialem kilka sytuacji kiedy hamulce zawiodly wlasnie z powodu zbyt wysokiej temperatury plynu. W szczegolnosci zjawiska tego doznalem kiedy bardzo chaotycznie hamowalem. Latwo wowczas przegrzac plyn.

Jesli chodzi o latanie w poniedzialki to daje gwarancje ze czym szybciej jezdziesz tym wieksza frajda. Gdyby nie to to bym wcale nie jezdzil.

Teraz na temat opon. Oczywiscie na drogowych oponach jezdzi sie super ale jak jeden raz sprobujesz na slickach to juz nigdy sie nie chce sie wracac do tamtych.

 

Pozdrawiam

Dima

 

Dymitrze: cały wyscig trzymałem się blisko. Odjeżdzałeś pod mostkiem i na startowej ale po sławiniaku dochodziłem cię na winklach. Najbliżej byłem za każdym razem po wyjściu z niemieckiego.....

 

Czesc

 

Wiem ze mam ogromne braki na zakretach od "malej patelni" do "niemieckiego". Sam czuje ze to masakra. Musze duzo cwiczyc w tych miejscach :icon_eek:. Pojechalem dzisiaj na tor w nadziei ze beda zawodnicy za ktorymi bede mogl poganiac i podszkolic wlasnie te czesci toru, ale...

 

Pozdrawiam

Dima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo : a no widzisz po prostu podgotowałem się tym co dymekk napisał o Dymitrze. Już jest dobrze, ale najlepiej było by gadać przy piwku - net ma swoje ogranczenia.

 

Olek, mój post nie był kierowany do ciebie herbatniku :notworthy:

 

zmień bladego na gixera i polatamy w Gixer Cup w następnym sezonie - spróbuję nadążyć :icon_eek:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witan panowie jak czytam ten post to na fotelu nie moge usiedzieć i choby do Pznania na plecach gsxr przynieść to w przyszłym roku zobaczymy się na torze

jeśli chodzi o przygotowanie moto to macie morze linki gdzie można dostać torowe owiewki i reszte gratów dobrze gdyby były to np urzywki jakieś oponki na torze jest coś takiego a jak nie to gdzie tego szukać z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie opon : jeśli jednorazowo zrobilbyście grupowy zakup kilku kompletow (wystarczy 3-5 kompletów)to mógłbym Wam zrobić jakąś specjalną cenę na Rennsporta lub Supercorsę, sporo niższą od cennikowej :icon_mrgreen:

 

Z tydzień wracam z urlopu i postaram się przygotować konkretną ofertę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie opon : jeśli jednorazowo zrobilbyście grupowy zakup kilku kompletow (wystarczy 3-5 kompletów)to mógłbym Wam zrobić jakąś specjalną cenę na Rennsporta lub Supercorsę, sporo niższą od cennikowej :icon_twisted:

 

Z tydzień wracam z urlopu i postaram się przygotować konkretną ofertę :icon_exclaim:

 

 

Jestem zainteresowany 6szt. tył 3szt przód,jeśli cena będzie mocno konkurencyjna!!!

czekam na oferte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo troche ich jest. 0d 400cc do 1000cc

nawet 1100 sa

szczegoly beda pewnie na stronce grandysa - i tak, kazdy juz czeka z niecierpliwoscia :icon_biggrin:

ostatnio slyszalem ploty/przewidywania, ze kolo listopada powinno sie oficalne info pojawic, jak bedzie to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym przeczytac takie info:

 

Gsx-R cup polska 2007

 

7 rund z czego 2 zagranicą

Na kazdej rundzie dla 3 pierwszych do wygrania kompletny układy wydechowe akrapowicza, kombinezonyalpinastar i kaski agv.

podział na 3 klasy..

 

Gsx-r 600 / Gsx-r 750 / Gsx-r 1000

Dla kazdego zwiecienscy pucharu nowa K7 o pojemnosci klasy startującej

W dodatku organizator zapewnia hostessy z malowaniem body paint do trzymania parasolek

 

tyle by mi juz wystarczyło :)

:bigrazz: :crossy: fajnie by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym przeczytac takie info:

 

Gsx-R cup polska 2007

 

7 rund z czego 2 zagranicą

Na kazdej rundzie dla 3 pierwszych do wygrania kompletny układy wydechowe akrapowicza, kombinezonyalpinastar i kaski agv.

podział na 3 klasy..

 

Gsx-r 600 / Gsx-r 750 / Gsx-r 1000

Dla kazdego zwiecienscy pucharu nowa K7 o pojemnosci klasy startującej

W dodatku organizator zapewnia hostessy z malowaniem body paint do trzymania parasolek

 

tyle by mi juz wystarczyło :)

:bigrazz: :crossy: fajnie by było

hehe, Bobo, to nie hameryka:) wydaje mi sie ze jakis gixer bedzie dla zwyciescy. Grandys cos mowil o nagrodach w stylu gs500 cup, czyli jakies wycieczki/ zwiedzanie yoshimury itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...