Skocz do zawartości

Wzmocnienie zawieszenia


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zaczac przygode z skakaniem , dzisaj sobie troszke polatalem ale pozniej sie nasluchalem ze zawieszenie w Derbi jest do niczego i sie lamie po paru skokach ... Czy mozliwe jest jakies wzmocnienie wytrzymalosci zawieszenia , czy musze kupic moto z mocniejsza zawiecha ? ;) Pozdrawiam ! :icon_mrgreen:

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dospawać kawałki blachy na wahacz bo po kilku większych skokach na 100% się wygnie a jeśli się nie wygnie to urwie się mocowanie amorka pod siedzeniem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi chodzilo o przednia zawieche a u mnie jest chyba jedna sprezyna w przodzie :smile:

 

 

no to pierwsze co mi sie nasuneło a język " Łoooojezu :lalag: " motur z jedną spręzyną z przodu??? no to jakas lipa nie ukradli w fabryce albo cuś????:D ja się nie dziwie że mówią że to ma rowerowe zawieszenie :wink:...ale powinienen wam pokazac rowerek którego byście sie nie powstydzili :flesje:....no ok koniec OT

 

NIE SKACZ NA TYM SPRZĘCIE BO GO SOBIE POŁAMIESZ>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZN Derbik ma rowerowe zawieszenie, to prawda i w dualach masz większą możliwość skakania niż na derbiku ale nikt nie stworzył Sendy żeby latać po torze a nawet hopach wiec cięzko bedzie coś z tego zrobić - właściwie to nie ma motocykli uniwersalnych, jeden jest dobry na torze, inny w terenie a trzeci na asfalcie wiec trzeba wybrać (i niech mi nikt tu nie pisze że DR 350 jest super na tor). Każdy motor ma swoje przeznaczenie i koniec.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...