Skocz do zawartości

Źle zemną Panowie


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie - w życiu bym nie pomyślał że mogę być tak nerwowy.

I nie chodzi mi tutaj o to że się zdenerwuję aby się ponadzierać. Ale już przeliczam a może kupić tego i tam naprawiać a może dołożyć i tutaj kupić.

MUszę wytrzymać do października conajmniej aby kupić sobie maszynę w cenie bardziej przystępnej.

Virago żony sprzedana i jezdzić nie ma czym.

No tak mnie telepie w środku aby coś już z tym robić - a do tego dochodzą myśli - może już takiej okazji nie będzie - euro pójdzie w górę. - to nie jset żadna okazja - takie ceny to spoko znajdziesz - czy ktoś mi zrobi tłumik takie jak chcę i za ile i wiele innych.

to dość trudna sprawa zmiana motocykla z czasem przejściowym.

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ty masz 32 lata na karku? A podniecasz się jakbyś miał 13... :)

 

Może to kwestia wieku, ale także znam to uczucie nerwy jak u "sqo" przed okresem :biggrin:

A ja przymierzam się dopiero do pierwszej swojej maszyny.

Wyobrażam sobie jak musisz cierpieć Klaus.

Łączę się w bólu :biggrin:

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, wiem mniej więcej, co czujesz, bo choć każde moto sprzedawałem i kupowałem od ręki, to przy zakupie ostatniego wynikł problem - pośrednik ze sprzedającym tak namieszali w umowach, że nagle w rejestrze komunikacji było 2 kupujących, a ja przez kilka miesięcy byłem nieprawnym nabywcą i nie wiedziałem, czy ten świeży Wild Star będzie mój? Ale dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ty masz 32 lata na karku? A podniecasz się jakbyś miał 13... :)

 

gdybyś choć przez sezon polatał motocyklem jak należy i zaraził się tym na maxa to byś wiedział o czym piszę

a tak sprzedałem maszynę i jak narazie nie kupiłem tej o której śnię.

pamiętaj że życie jak wino smakuje lepiej czym starsze.

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus tak 3maj :) do pasji trzeba podejść na całego! Albo wcale... Ostatnio pomykam wieczorem w niedzielę po pracy, doganiam jakiegoś cruiserka na niem. tablach, porozumiewawczo kiwam i zjeżdżamy na jakąś stację. Gościu zdejmuje kask, a moim oczom jawi się siwizna. 66 lat, ale pasjonat pełen zapału, pomysłów, ten facet żyje!!!!!!! Spotyka w pracy różnych dziadków, ale często wymarłych na duchu i czekających na kostuchę. A na wyścigach oldtimerów co widziałem? Dziadka 77 letniego z żoną 20 lat młodszą i pomykającego jeszcze nieźle na motorku. Od niego aż biło radością życia, choć nie wiem, czy w życiu miał coś nie połamanego? FACET BEZ PASJI JEST TYLKO CIENIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaus dasz radę! ja zaczynam mieć przedstan tego, co ty masz... nie wiem co mam robić. czy inwestować w virago i ją przerobić wg mojego pomysłu, czy szukać czegoś większego i to przerabiać, czy kupić w tym roku ramę i włożyć silnik virago, czy... zaczyna mi łeb pękać, bo nie mogę się zdecydować! a najgorsze w tym wszystkim jest to, że cierpię na brak wielu informacji!

 

trzym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAUS dasz radę

miałem gorszy problem

moto w garażu słońce wysoko na niebie a trza siedzieć w szpitalu to kurwicy idzie dostać :)

i tak już drugi sezon, każda chwila-minuta spędzona na moto z miom plecaczkiem to kupa radości :) nie zawsze samopoczucie pozwalało na małe śmiganko bo o dłuższych nie było mowy, mały wypad , spotkanie w gronie znajomych to dodawało siły :biggrin:

 

:biggrin: DAŁEM RADY I WYGRAŁEM :biggrin:

NOWY SEZON'07 NAPEWNO ZALICZĘ JUŻ DO UDANYCH zaczynam od CZĘSTOCHOWY :)

 

KLAUS nie pękaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAUS dasz radę

miałem gorszy problem

moto w garażu słońce wysoko na niebie a trza siedzieć w szpitalu to kurwicy idzie dostać :icon_mrgreen:

i tak już drugi sezon, każda chwila-minuta spędzona na moto z miom plecaczkiem to kupa radości

 

KLAUS nie pękaj :D

;) Łączę się z wami w bólu jestem też w tekiej sytuacji moto czeka a ja dziś wylazłem ze szpitala i krew mnie zalewa bo bark wywalony i nie utrzymam się na moim cudeńku ,ale będę dzielny imoże może już niedługo ale napewno jeszcze w tym sezonie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pie**ole - napisałem już do helmuta czy mi sprzeda swoje driftera i kiedy

mam nadzieję że ruszę po maszyny najdalej za 2 tygodnie (bo jeszcze drag star classic dla mojej żony)

POMPKA - myślisz że drifterów jest całe mnóstwo - mylisz się nie ma w polsce raptem do sprzedania są 3 - jednego już oglądałem - z USA przypłynął i miał przewrotke na prawą stronę reszta ma za wysoką cenę zresztą nie kupuję maszyn od handlarzy.

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...