Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam sie do zakupu Bandita 400. Nie wiem tylko na co zwrocic uwage przy zakupie. Bedzie to moje pierwsze szosowe moto. W archiwum nie ma zbyt wielu informacji na jego temat mam jakies wycinki ze "swiata motocykli" i innych gazet ale berdziej zalezy mi na opini posiadaczy. Gs i xj kompletnie mnie nie interesuja. Na allegro znalazlem ciekawa oferte ale ocencie sami:) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M264532 A wlasnie jeszcze jedna sprawa ile obecnie kosztuje zarejstrowanie motocykla przywiezionego zza granicy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

oglądałem to moto i wiesz co mnie zastanawia?

Ja mam Honde cbr 900 rr, ponad 130 KM i do setki mam ok 3 sek. to jak takie suszuki o poj. 400 ccm może mieć 4,5 sek ??? Ale może to i możliwe, nie znam sie :biggrin: a ta prędkość ponad 200 km/h to już chyba gostek przesadził nie sądzisz ?

No i ta cena jak bez modułu to 4 tys. jak z modułem to 4,5 tys. To ciekawe ile bedzie kosztować bez zbiornika albo bez ramy !!!!??????

Albo sprzedaje cały motocykl jeżdżący albo na części. Nie kumam tego kolesia, ale coś mi tu śmierdzi, i mam nadzieje że to nie moje skarpetki :) :)

Ale jak to w życiu bywa, wybór należy do Ciebie, poza tym pierwszy moto przeważnie zawsze jest wtopa, więc nie łam sie tylko kupuj i ogień 4,5 sek/100 :) :biggrin: :biggrin:

Pozdro...

 

I jeszcze jedno ten motorek ma mieć 70 koników !!!!!!!!!!! ??????????????????????????

Mało nie spadłem z krzesełka, a sznurówki tak się poskręcały ze smiechu ze teraz bede chyba musiał w butach spać. 70 KM to ma Bandit ale 600 a nie 400 !!!!!!

No chyba że ja już stary jestem i byle co jem i byle co gadam.

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie czterysetke.ladna jest i kreci sie do 14000, ale ile sie na**balem jak mialem b4 to nie masz pojecia. jak dasz rade uzbierac troche wiecej kaski to kup sobie lepiej b6.mysle ze z pierwszych rocznikow powienienes trafic porzadnego cos w granicach 6-7tysi. poza tym bedziesz mial zajebisty problem przy odsprzedazy, wiec sie dobrze zastanow.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie z tym przyspieszeniem, prędkoscią i mocą

Bandit 400 (na orginalnym napędzie i bez zadnych innych podkrecen)

0-100km/h w 5,3 sekundy

v max to 181km/h

moc 59 KM (najmocniejsza wersja) istnieje jeszcze wersja 50 KM (nie liczac zdławionych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zgadzam sie ze lepiej by bylo jak bym kupil 600 ale.....musze brac tez pod uwage ze oprocz samego moto musze miec kase na stroj i kask. Nie mam zamiaru jezdzic jak niektorzy w tigerze:D Pozdrawiam . Aha nikt nie powiedzial mi jak wyglada sprawa z zarejstrowaniem ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zgadzam sie ze lepiej by bylo jak bym kupil 600 ale.....musze brac tez pod uwage ze oprocz samego moto musze miec kase na stroj i kask. Nie mam zamiaru jezdzic jak niektorzy w tigerze:D Pozdrawiam . Aha nikt nie powiedzial mi jak wyglada sprawa z zarejstrowaniem ile to kosztuje?

 

 

powinieneś się zamknąć w 300 zł włączając tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ty mierzysz stary?? Nie wiem czy siedziałeś kiedyś na b4 ale mówię ci poważnie ze jak masz ponad 180cm to odpuść!! Ogólnie kumpel ma i zaczyna mu sie sypać... Silnik jest jak by nie było dosyć wysilony a to ze kreci sie do 14,000 to tez wcale nie taka zaleta.. (Zwłaszcza jak kupujesz używane moto..) Pewnie ze moto fajne i dlaczego nie, ale faktycznie B6 było by sporo lepszym rozwiązaniem... (No i jest naprawdę MAŁY!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost masz odpowiedni do b4, ale lepiej jednak dozbieraj kaske.ja w mojego wpakowalem tyle ze moglem kupic dwa nastepne.zreszta sezon sie konczy wiec bedziesz mial czas zeby kupic i przygotowac motonga i dozbierac na jakis konkretny stroj.nic na sile i bedzie dobrze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost masz odpowiedni do b4, ale lepiej jednak dozbieraj kaske.ja w mojego wpakowalem tyle ze moglem kupic dwa nastepne.zreszta sezon sie konczy wiec bedziesz mial czas zeby kupic i przygotowac motonga i dozbierac na jakis konkretny stroj.nic na sile i bedzie dobrze :icon_mrgreen:

Potwierdzam:P znam całą historię jego bandita:D

A co do wyboru to zgadzam się z reszta 600 bedzie o wiele lepsza;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze swiety przypomniales mi o moim dawnym koszmarze, jeszcze zaden motor nie zjadl mi tylu nerwow i nie spierdolil tylu zaplanowanych cudownych wypraw powiem to tak nigdddddddddddyyyyyyyyy bandita 400 nigdy i nie patrz ze jest piekny bo wedle mnie jest z wyglady cudowny duzo ladniejszy od 600 materialy z jakich jest wykonany sa na wysokim poziomie mialem czerwonego cudowny mial tylko jedna wde nie jezdzil.mial napady jeden dzien jezdzil drugi nie ,palil swiece oczywiscie swiece ida te najdrozsze cr9ek komplet jakies 130zl za pytaj sie o szesci w sklepie z akcesoriami co ci powiedza naj czesciej zamienniki nie wystepoja to jest nic zapytaj sie w salonie o czesci ale zalecam abys usiadl bo ceny bija na glowe do szejsetek i tysiacow a o porade zapomnij bo ich tak malo wystepoje ze nie bardzo ci ktos pomoze a z pozytywow to mozecie nie wiezyc ale ma jebniecie mialem ten mocniejszy model max 190km a przy twoim zwroscie jak masz dlugie nogi to bedziesz stukal kolanami o rame kolo baku polecam jako pierwszy to yamahe diversion 600 jest troszke spokojniejsza ale duzo czesci nie zawodna nie skaplikowana tez mialem wiec wiem powodzenia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...