Skocz do zawartości

Popsikany spryskiwaczem z jadącego auta :)


Gość Tomex Yamaha YBR125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomex Yamaha YBR125

No to widzę, że to jednak dość częste zjawisko ;)

Na szczeście pet ani oplucie mnie nie spotkało.

 

Szybę w kasku miałem zamkniętą, więc spoko.

 

W sumie jako motocyklista byłem zdegustowany tym prysznicem ale jako kierowca katamarana (a też nim jestem) też bym nie pomyślał o tym, że za mną jedzie motocyklista i mogę go popryskać.

Punkt widzenia zależy więc od punktu siedzenia :notworthy: (a w tym wypadku od ilości kółek w pojeździe :icon_mrgreen: )

 

Sądząc po ilości Polaków, którzy wyjechali do UK, niewykluczone, że tym mondeo jechał taki Anglik jak ze mnie ksiądz :D

 

PS. Temat zakładałem w dziale "Przy Piwie" ale chyba admin przeniósł tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec sie wkurza na spryskiwacze bo tych choler się chyba nie da ustawić tak, żeby pryskały dobrze w trasie i na postoju. Jak na postoju działa to w trasie leci na dach, a jak w trasie działa to na postoju maskę moczy...

 

Kiedyś stał na światłach i zaczął spryskiwać szybę, ale chwilkę potem skapnął się, ze wszystko leci babce stojącej na przystanku po nogach. Ponoć kobieta śmiesznie podskakiwała :icon_mrgreen: ;)

Edytowane przez brys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedyś stał na światłach i zaczął spryskiwać szybę, ale chwilkę potem skapnął się, ze wszystko leci babce stojącej na przystanku po nogach. Ponoć kobieta śmiesznie podskakiwała :icon_mrgreen: :notworthy:

 

 

A cycki?? a cycki???

 

 

 

;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cycki?? a cycki???

:D

pewnie jakies tam posiadala :icon_mrgreen:

 

a jesli chodzi o spryskiwacze to rzeczywiscie trudno jest ustawic. Moj ojciec w aucie ma spryskiwacze przy swiatlach i w sumie tylko tych uzywa ;) Plyn leci i na reflektory i na szybke wiec spoko :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poco spryskiwacze, na większości krzyżówek stoja dzieciaki /i nietylko/ z butelką wody i szmatką :icon_mrgreen: Ewentualnym wyjściem jest posiadanie dwóch par spryskiwaczy "postojowych" i "drogowych" ;)

 

A tak poważnie ja mam dobrze ustawione spryskiwacze i zawsze pryskaja tam gdzie potrzeba - tzn na szybę.

Edytowane przez vespucci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo, dobrze ustawione spryskiwacze, leca na szybe, moze delikatnie poleci na dach, raczej chyba zalezne od wiatru.

 

Kurcze.. czemu u nas w mieście nikt takich pryszniców nie robi , hehe, taki ładny zapaszek ma płyn do spryskiwaczów, zapach kwiatów prosto z łąki :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy to ogólnie społeczeństwo spokojne

a ja jeszcze nie widziałem, żeby Anglik przyjechał do Polski samochodem...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

prawda jest taka (ale to moje zdanie) że w 90% przypadków to jest brak uwagi kierującego katamaranem i nie jest to jego celowe działanie..ale zawsze pozostaje te 10% gdzie to jakiś bobek bawi się w ku*wa snajpera i celuje swymi wodotryskami (całe szczęscie, że tylko tym :icon_mrgreen: ) w motonitów ;)

 

Ale wtedy nie pozostajemy oczywiście dłużni, bo na najbliższym postoju (światła itp) zatrzymując się koło oprawcy plujemy na szybę przednią (oraz boczną dla lepszego efektu...taka kompozycja przestrzenna :notworthy: )...a tak na poważnie to ie zniżajmy się do ich poziomu..tradycyjne "ups zahaczyłem o lusterrku" powino wystarczyć (gdy mamy pewność, że działanie było celowe :D )

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska w katamaranach nie umieją (jakby to powiedział pewien polityk, "nie umią") ustawić dyszy od spryskiwacza, i tyle. Złośliwości bym się w tym nie dopatrywał (co innego wyrzucanie petów przez okno itp.).

To bardziej od samochodu zależy. U mnie w aucie spryskiwacze w ogóle nie mają regulacji, a działają doskonale. W większości aut spryskiwacze działają ok. (tj. tylko na szybę) przy prędkościach 60-80km/h, a przy szybkiej jeździe zawsze będzie z tyłu prysznic. Ot fizyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...