Skocz do zawartości

Prośba do ludków ze Szczecina


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam prośbę o oglądnięcie moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M152845

do Szczecina mam prawie 400 i nie chciałbym znajomego mechanika ciągnąć taki kawał na darmo.

pozdrawiam

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam prośbę o oglądnięcie moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M152845

do Szczecina mam prawie 400 i nie chciałbym znajomego mechanika ciągnąć taki kawał na darmo.

pozdrawiam

 

AAAAAAAAA Stary dobrze ze to przeczytalem. BRON CIE BOZE OD TEGO PRZYBYTKU MOTOCYKLE TULECKI!!!!!!!!!!!! Ja jechalem z Katowic do Szczecina po RF 600... To co tam sie dzieje to jest tragedia parodia i co tylko. Moto w ch... pokrzywione. Chodzilo o to ze lagi i polki byly krzywe bo kierownica prosto a kolo lekko skrecone. Nie wiem czy to dalej jest ASO Suzuki ale wlasciciel mowi ze tak jezdzi itd. a mechanik mu wtóruje ze rzeczywiscie tam wystarczy cos przykrecic i bedzie prosto... Ja pierd... ja rozumie ze wlasciciel sciemnia w zywe oczy ale zeby mechanik ASO takie bzdury cisnal?!?!?! Gdybym poprosil o platne sprawdzenie to tez dostalbym na kartce ze wszystko OK i wszystko proste?!?!?!??Niech Cie reka boska broni od tego pseudo serwisu. Pomijam fakt ze jak sobie kuknalem na zaplecze gdzie stalo kilka skasowanych moto juz przygotowanych do zrobienia na igle to zaraz mechanik stanal przede mna i ladnie zaslonil zaslonka zaplecze... Jak takie cos jeszcze moze istniec??? Szkoda slow... Wyjazd kosztowal mnie 400 zl i kilkanascie godzin jazdy... szkoda slow. NIE POLECAM NIE POLECAM NIECH TO SPLONIE WPIZDUUUU!!!!!

 

Tak na marginesie to to co ja chcialem kupic caly czas tam stoi... jak ktos chce zobaczyc rzezbe zapraszam http://tulecki.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M262876 Dowiedzialem sie od kolesia znajacego rynek motocykli z tamtych rejonow ze ten motor juz 3 lata jest do sprzedania...

Edytowane przez MoroSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRON CIE BOZE OD TEGO PRZYBYTKU MOTOCYKLE TULECKI!!!!!!!!!!!!

 

Witam, MoroSK ma rację broń boże do tego salonu????????

Na forum był temat zapodany odnośnie używanych motocykli sprzedawanych w tym saloniku, wypowiadali się mieszkańcy Szczecina i okolic, sprzęty zmęczone, padaki, pierdziawki itd............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, MoroSK ma rację broń boże do tego salonu????????

Na forum był temat zapodany odnośnie używanych motocykli sprzedawanych w tym saloniku, wypowiadali się mieszkańcy Szczecina i okolic, sprzęty zmęczone, padaki, pierdziawki itd............

 

Na forum gdzies tam kiedys byl temat ale dobrze byloby go odswiezyc bo jak widac jeszcze ktos sie nabierze na te gowna i wtedy bedzie mial klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam prośbę o oglądnięcie moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M152845

do Szczecina mam prawie 400 i nie chciałbym znajomego mechanika ciągnąć taki kawał na darmo.

nie przyjeżdżaj do tego moto :D

 

pozdrro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRON CIE BOZE OD TEGO PRZYBYTKU MOTOCYKLE TULECKI!!!!!!!!!!!!

 

:D POPIERAM W CAłEJ ROZCIąGłOśCI !!!!

 

Mało brakowało a też bym się nabrał na jednego z ich "motorów" cbr 600. Bogu dzięki pojawił się mój koleś obcykany w temacie i konkretnie ostudził moje zapędy. Tak na marginesie to aż dziw, że takie coś istnieje. To co oni tam oferują to KU...... SKANDAL !!!! :flesje: :smile: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k... no to ładnie a miałem właśnie udać się tam w ten weekend. Z opisów wygląda to na schrot tylko zapomnieli w ogłoszeniach dodać "na części".

Dzięki za ostrzeżenie.

 

Te rupiecie sie nawet na czesci nie nadaja! Klamstwo, obluda, oszustwo Tulecki... tak sie to powinno nazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...