Skocz do zawartości

odpowiedzcie najlepiej do jutra" kupno mz 251 za 2500zl


Gość grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to sie oplaca??Motocykl jeste z roku '90,przebieg ma 24000km,remont silnika byl robiony po 20000km, jak dobrze pamietam ogolnie stan wizulany bdb.Jesli chodzi o sprawy tech. to zauwazylem:wycieki plynu hamulcowego(podobno tak sie dzieje we wszystkich mz),wycieki oleju przekladniowego,przy wlaczonych swiatlach obroty spadaja,akumulator nie za nowy.Gosc wymienil opone w tylnym kole i doklada jeszcze dwa kaski.Czy to sie oplaca bo wydaje mi sie ze troche chce za niego za duzo????

Dzieki za odpowdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2500 kupiłbym Etke ale tylko w stanie tak idealnym, żeby nie było się do czego przyczepić. Jeśli są jakieś "ale" to raczej bym się mocno zastanawiał.

Części są naprawdę niedrogie, można kupić taniej, zainwestować i mieć za 2000 sprzęcior w extra stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak,

Sam szukam Et-ki i już prawie miałem ale gość sie uparł ze skoro on kupił ja za 2000 to za 2000 tez ja sprzeda. No i rozstalismy sie nie dobiwszy targu. A stan był naprawde interesujacy. I co dalej... A no gość juz 4 tydzień buja się z ogłoszeniem ETZ 251 za 2000PLN w Anonsach. I nie sądzę żeby znalazł amatora bo jest twardy...

Z drugiej strony ET-ki w cenie do 1500 rozbiegaja sie jak ciepłe bułeczki. Dlatego ja pisze 2-0 dla sprzedajacych...

Pomyśl o tym. Ale w/g mnie 2500 to przesada. szcególnie ze są "ALE"

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja właśnie za tyle kupiłem,od kolesie który ma sklep z częściami,zajmuje sie też sprzedażą.Moja miała 0,5 roku gwarancji,po kapitalnym remoncie sporo nowych części.I ja narazie jeżdzi bezawaryjnie.Jak masz do niej "ale"to za tyle nie kupuj.To ze płyn hamulcowy cieknie to tak często jest ale olej przekładniowy to już nie(mi troche dawalo korkiem odpowietrzającym ale dlatego że żle oleju nalałem,już jest dobrze).Cześći nie są drogie ale jak sie kilka rzeczy zbierze to troche można kasy zgubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady!Postawilem gosciowi ultimatum albo mi ja sprzeda za 1900 zl i dolozy jeszcze dwa kaski albo niech sobie zamieszcza ogloszenie nic mnie to nie obchodzi!Chyba jej nie kupie,cos mi sie tak zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady!Postawilem gosciowi ultimatum albo mi ja sprzeda za 1900 zl i dolozy jeszcze dwa kaski albo niech sobie zamieszcza ogloszenie nic mnie to nie obchodzi!Chyba jej nie kupie,cos mi sie tak zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............nie opłaca się , poprostu gościu co sprzedaje ten sprzęt być może zobaczyl napaleńca i stąd ta chora cena albo szuka frajera- a naprawdę szukających frajera na MZ za CHORE pieniądze jest coraz więcej. Zobacz na Alegro jest ta Yamaha rd w dość przyzwoitym stanie - uwież mi bdybym miał 2500 jak Ty to zastanowił bym się dwa razy zanim kupił bym MZ . Poza tym polecam moją serię artykułów pt " Coś dla kupójących........

 

 

 

 

Ps sorki za powtórki z temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem ostatnio na giełdzie- za etz 251 z 90r gosc chciał 1900zł - powiedziełem że jest warta 1500 i tyle moge mu dac a on sie coś obruszył :P i coś jeszcze cwaniakował - gdyby nie mój starszy brat to by już wiecej w tym dniu nie pokozaczył :P

ale odnośnie do tematu - nie przełacajcie za etezetki - nie warto- ludzie myśla że zbija na nich majątek ale jak nikt nie będzie ich brał to zejda z ceny i kwita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...