Skocz do zawartości

sprzedałem a teraz co tu kupić?


motowojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ns1 to bardzo dobre i mocne motorki. brakuje wypelnien pod zegarami itd,

jest jednak duzy klopot z czesciami. lekki i zwinny motorek. w pelni polecam. a co wezmiesz to juz twoja sprawa...:icon_mrgreen:

 

choc sam zastanawialem sie niejednoktornie nad zmiana na crossa...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym egzemplarzu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M278737 mysle ze ma duuzy przebieg ale przynajmniej widać ze licznik nie był cofany

co o tym sądzicie??

 

jak sie cos o tym dowiesz to napisz, bo ja rowniez jestem zainteresowany tym motorkiem. jest niedaleko mnie. rowniez mnie interesuje czy da sie go zarejestrowac na 50 i co jest z ta zebatka do wymiany. bo jak zebatka to i lancuch prawdopodobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam DT 80 to powiem tak:

 

spalanie od 3,5 do 7 l/100km

osobiscie swoja jechalem 120km/h

przyspieszenia nigdy nie mierzylem ale do 50 wiekszosc fur wymieka.

od listopada zeszlego roku odblokowane CDI, dyfuzor gianelli i koncowka gianelli =12KM

mimo 33000km przebiegu ciagle bez remontu i nadal pali z z pierwszego kopa. ogolnie moto nie do za*ebania,

co potwierdzaja zreszta opinie inych uzytkownikow. i oczywiscie motorower. naprawde dzielnie mi sluzy, uzywam jej glownie do jazdy po miescie i weekendowych wypadow do babki. zamierzam ja sprzedac ale na poczatku przyszlego sezonu gdyz z racji mojego wieku czas na prawko kat. A :D

Ja nie wiem co Ty robisz że ci Dt80 wezmie 7 l. Moja brala max 6 przy naprawde ostrym pałowaniu a mialem takze w pelni odblowkowana i z calym ukladem wydechowym giannelli. Moze pora na remont?

 

wez wszystko tylko nie aprilie rx50 bo to masakra moj kolega ma i mowi ze sie do dupy jezdzi

 

wez wszystko tylko nie aprilie rx50 bo to masakra moj kolega ma i mowi ze sie do dupy jezdzi

Tak brawo dla tego pana mi kolega tez mowil duzo zeczy..

 

A tak to radze Ci dt80 bo tak jak pisal pawela moto jest nie do zakatowania. Osobiscie mialem przelozenie na moc i leciala maxc 100km/h z górki ale zato do 80km/h miala calkiem przyjemne przyspieszenie. W terenie daje rade ale wiadomo to nie cross. Pali malo o wiele mniej niz np 125 moja dt palila srednio 4-4.5 litra przy normalnej jezdzie a jak katowalem prawie ciagle czerowne pole to wiadomo:)

Na Twoim miejscu nie kupowal bym w tak malej pojemnosci scigacza. Dlatego że w miescie nie zaszalejesz bo niema czym w zakrety sie nie poskladasz bo opony za wąskie. A takie enduro to jezdzisz sobie jak chcesz po polach czy drogach w miescie nie interesuja cie dziury :flesje: Enduro jest bardziej uniwersalne:) A szlifeirka to tak ale juz minimum 125 jak masz juz te 30kucy pod tylkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZis zRobilem MTxem 240km.Jechalem ze stala predkoscia 80-85km\h miejscami podchodzilem po 100km\h nie iwem jak to jest mozliwe ale mi tyle jedzie przy zablokowanych membranach :D zero klopotow.Jak mialem chwilowo membrany od nsr(takie jakie pownininem miec 4 listkowe)to predksoc przelotowa mialem 90km\h przy milym zebraniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...