Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zagryche a wiec wymieniałem tulej, tlok, wal itd. I po calym remoncie duzo nie jezdzilem bo to byla zima:) A teraz wyciagnalem moto i calyczas sie zalewa sprawdzilem plywak, iglice i caly czas wylatuje paliwo nadmiarem:/ Co to moze byc??? pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie bo dzis zmierzylem cylinder i mam wymiar okolo 53,97 i czy tlok ma byc o takim samym wymiarze czy ma byc mniejszy?czy ma byc jakis luz montarzowy? dostepne wymiary to 53,94 53,95 53,96 i nie wiem jaki kupic a bede zamawial z allegro wiec musze dobrze wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na amortyzatorze z tylu masz taka nakladke z schodkami i bolczyk ktory sie opiera na tych schodkach przekrecajac ta nakladke w jedna lub w druga strone (na schodek wyzej lub nizej) regulujesz twardosc ale chyba nie obejdze sie bez sciagacza do sprerzyn bo sa twarde i od tak tego nie obrucisz (schodek wyzej twardszy a nizej miekszy) przepraszam za bledy ortograficzne :cool:

 

a i jeszcze na dole amortyzatora pomiedzy tymi dwoma lapkami kture sa przykrecone do przewrotki jest pokretlo ma 4 stopnie regulacji ja osobiscie mam na 1

 

 

 

szukalem: czy ma byc jakis luz montarzowy? ale nie udalo mi sie znalesc prosze o powturzenie lub podanie strony

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do regulacji sprężyny to tak jest 5 pozycji ustawień

odkręcasz zbiorniczek wyrównawczy i masz dostęp do regulacji, potrzebny będzie klucz hakowy

 

 

regulacja tłumienia jest na samym dole amortyzatora , pokrętło z cyframi 1 do 4 , 4ka to najmocniejsze tłumienie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :crossy:

Niestety mój kmx odmówił posłuszeństwa mianowicie tłok spuchł i sie zatrzymał. Podejrzewam, że spowodował to dozownik. Przyszedł wiec czas na naprawę no i przed rozebraniem sprzętu(wstawieniem nowego tłoka, tuleja pewnie też mnie czeka...) chcę sprawdzić czy ten piekielny dozownik działa... Motorem od tego czasu nie jeżdżę ale spokojnie odpala, straciło tylko trochę mocy. Lepiej było chyba jeździć na mieszance, dozowniki czasem zawodzą :flesje:

Tak więc zwracam się z prośbą o poradę w jaki sposób sprawdzić czy dozownik podaje olej, wydaje mi się, że najlepiej zdjąć taki cienki wężyk idący do gaźnika i zobaczyć czy przez niego wywala olej, ale może się mylę...

Pozdrawiam MARCIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Niestety mój kmx odmówił posłuszeństwa mianowicie tłok spuchł i sie zatrzymał. Podejrzewam, że spowodował to dozownik. Przyszedł wiec czas na naprawę no i przed rozebraniem sprzętu(wstawieniem nowego tłoka, tuleja pewnie też mnie czeka...) chcę sprawdzić czy ten piekielny dozownik działa... Motorem od tego czasu nie jeżdżę ale spokojnie odpala, straciło tylko trochę mocy. Lepiej było chyba jeździć na mieszance, dozowniki czasem zawodzą :biggrin:

Tak więc zwracam się z prośbą o poradę w jaki sposób sprawdzić czy dozownik podaje olej, wydaje mi się, że najlepiej zdjąć taki cienki wężyk idący do gaźnika i zobaczyć czy przez niego wywala olej, ale może się mylę...

Pozdrawiam MARCIN

 

 

dobrze myslisz, tylko jak zdejmiesz wezyk na odpalonym moto to wtedy napewno nie bedzie smarowania :)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze myslisz, tylko jak zdejmiesz wezyk na odpalonym moto to wtedy napewno nie bedzie smarowania :)

 

Wiem wiem jak mi się zatarł to zalałem go mieszanką i patrzyłem co i jak. Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zagryche a wiec wymieniałem tulej, tlok, wal itd. I po calym remoncie duzo nie jezdzilem bo to byla zima:) A teraz wyciagnalem moto i calyczas sie zalewa sprawdzilem plywak, iglice i caly czas wylatuje paliwo nadmiarem:/ Co to moze byc??? pozdr:)

Nikt nie ma z tym pomysłu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Szukałem na allegro, ale nie mogę znaleźć, być może ktoś z Was miałby do sprzedania migacz do KMX 96'.

Nie jest on okrągły nie wiem jak go opisać owalny albo bardziej w kształcie łezki.

Kontakt: [email protected] gg: 1389360

Z góry dzięki.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...