Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Bubu. POZDRO

Mi padł moduł zapłonowy. Wysłałemn go do firmy zajmującej się naprawą. Lecz nie mogą go oni całkowicie oczyścic gdyż wewnątrz znajduje się krzemionka i boją się całkowitego uszkodzenia modułu. tam gdzie jest już oczyszczony mają przelutowac wszystko może to cos pomoże zobaczymy w poniedziałek będę miał odpowiedź.Koleś proponuje mi wykonanie zamiennika co o tym myślicie? rozglądałem się za kupnem używanegoi ale nic nie mogę znaleźc szlak mnie już trafia że nie ma czym jeździc co radzicie? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tylko mysle jak to zrobic zeby kasy w błoto nie wyrzucic ciekawe czy sprawny jest :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanie jaką macie wartość rezystancji na czujniku temperatury, albo jaki macie na nim symbol bo ja mam jakieś 28k i nie wiem czy to wartość rezystancji czy co innego. Pytam się przez to że miałem częściowo nie wkręcony czujnik temp i mi wskazywał odpowiednią temperaturę. I nie wiem czy to ktoś specjalnie zrobił bo jest nie odpowiedni czujnik czy nie mógł wkręcić ( teraz jest wkręcony do końca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam pytanko bo ostatnio przytkał mi się dozownik, tłok spuchł i się zatrzymał... Po ostygnięciu niby ok ale pierścionki brzęczą :icon_rolleyes: :bigrazz: :lalag: z resztą i tak już powoli się zbliżał czas na wymianę. Wracając do pytania mam kmx125 z 1989r czy w tych starszych jest nicasil czy żeliwo??? Bo jak nicasil to będzie musiał poczekać na naprawę ;) :P :banghead:

Chyba, że ktoś przede mną tuleje wsadził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie:

Za jaką cenę wyrwę kmx'a z roku ~2000 w pełni odblokowanego ? Zarejstrowanego na 125/50 ?

 

Czy wygodnie jest jechać KMX'em z pasażerem ?

 

 

 

http://moto.allegro.pl/search.php?string=k...18446&country=1

 

według mnie niewygodnie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...