Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały problem, może ktoś się z nim spotkał w swoim moto. Mianowicie pojawia mi sie olej pod cylindrem od strony hamulca. I jest to prawdopodobniej olej do mieszanki, nie wiem co to może być, bo wątpie zeby to była uszczelka... Pozdro.:] :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie wilgotne z prawej strony cylindra, bardziej z przodu, przy laczeniu cylinder - blok silnika, jak podejrzewam byl to plyn chlodniczy , i jak podejrzewam pojawial sie dlatego ze cylinder byl na starej uszczelce.

 

pozdro

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czemu hamulce są gorsze, zobaczcie jaki ma skok przednie zawieszenie, to też weźcie pod uwage, ile mija drogi i sekund zanim przednie zawieszenie dobije-skoczy w dół i zacznie "porządnie" hamować także to nie tak do końca z tymi hamulcami...

A jak chcesz tak porządnie hamować to widziałem w którymś sklepie specjalny płyn który sie dolewa do płynu hamulcowego od poniżej DOT 4 nie działa, który zapobiega wrzeniu i rozpychaniu przewodu hamulcowego

Widziałem gościa który miał w Tzr'ce 2 tarcze z przodu i ta 2 doróba hamowała nie żeby to jakaś atrapa była.

 

Więc najlepiej jak kupisz przewody w stalowym oplocie, lepsze klocki, ewentualnie lepsza tarcza pofalowana wentylowana czy jak kto tam nazywa :buttrock: nie wiem czy od Kawasaki KLR by nie podeszły hamulce, musiałbym z kolega który ma spotkać się i pokombinować, jeśli interesuje Cie bliżej ten temat napisz na gg. 3324954 niewidoczny

 

Co do skoków, przy najeździe pełen gaz, w locie gaz i lekkie przechylenie ciała do tyłu.. miałem ten sam problem na początku. Ćwiczyć, Ćwiczyć i ćwiczyć! :wink:

 

Mam DOT4:/ Klocki wymienie i przewody to sie zobaczy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to zart oczywiscie ? :icon_biggrin:

 

 

nie

 

 

propo przedniego hamulca, wymieńcie przewód na oplot to się zdziwicie .

skok zawiasu nie ma nic do hamowania, tak samo czy jest dużo paliwa w zbiorniku, (no może ciut jest)

ćwiczyć i próbować różne kombinacje

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

propo przedniego hamulca, wymieńcie przewód na oplot to się zdziwicie .

skok zawiasu nie ma nic do hamowania, tak samo czy jest dużo paliwa w zbiorniku, (no może ciut jest)

ćwiczyć i próbować różne kombinacje

 

Dobrze mistrzu bedziemy ćwiczyć i kombinowac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leci na pysk to gaz w locie do oporu

ja leci na tył wystarczy tylny hebel wcisnąć

 

 

nie

 

propo przedniego hamulca, wymieńcie przewód na oplot to się zdziwicie .

skok zawiasu nie ma nic do hamowania, tak samo czy jest dużo paliwa w zbiorniku, (no może ciut jest)

ćwiczyć i próbować różne kombinacje

 

 

Tak mnie zastanawia co zmieni przedni lub tylny hamulec kiedy jestem w powietrzu a koła nie maja styku z ziemia ? W powietrzu to raczej balans ciałem...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty nie powiesz.... Wyobraz sobie ze wciskasz hebel, tyl moto leci ci do gory a ty sie nie pochylisz do przodu... Wiadomo ze oprocz moto skaczesz rowniez i ty wiec i ty musisz kontrolowac swoja pozycje... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skok zawiasu nie ma nic do hamowania,

Ma to pośrednie znaczenie, hamowanie oczywiscie ze występuje na wyprostowanych lagach, ale dopiero jak przód motoru "zanurkuje" następuje zwiększenie nacisku poprzez zwiększoną mase z przodu, koło zostaje lepiej dociśnięte do podłoża... itp.

 

A co do hamulca gazu w locie, nie wiem dlaczego ale działa.... znacie jakiś link kto by to ktoś na naszym forum już wytłumaczył dlaczego i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...