Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w lessie miałem mały slizg moim KMX i przestawił sie mi przód niby go naprosciłem ale jak jade to i tak mi sie zdaje ze kierownica jest krzywo

i Bardzo prosze o pomoc : jak to naproscic gdzie to sie reguluje i drugie to czy mogło sie tam cos wykrzywic

POzdrawiam .

 

Witam gdzie można kupić magneto do kmx ? , na allegro nie ma ;)

http://moto.allegro.pl/item416681678_czesc...kmx125_kmx.html

sprawdz u tego goscia nikt nie bedzie raczej wystawiał na allegro kazdej czesci z osobna popatrz znajdz kogos kto ma jakies czesci i popytaj

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w lessie miałem mały slizg moim KMX i przestawił sie mi przód niby go naprosciłem ale jak jade to i tak mi sie zdaje ze kierownica jest krzywo

i Bardzo prosze o pomoc : jak to naproscic gdzie to sie reguluje i drugie to czy mogło sie tam cos wykrzywic

POzdrawiam .

 

Co zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy . mój kmx chodził idealnie odpalał bez ssania od pierwszego kopa . teraz pojawił się problem.kmx nie chce teraz zbytnio odpalać jak dobrze ostygnie np. z nocy na dzien lub nawet jak postoi 2 godzinki. udaje mi sie go odpalić sposobem zamkniety kranik wyłączony zapłon i z pare razy kopną kopniakiem włączyc zaplon i załapie ale za chwię krótką gaśnie i ta znowu jak powyżej wyłaczyć zapłon ......i tak dalej asz dak za 5-8 razem załapie i chodzi i wypuszcza chmurkę dymu. i potem juz normalnie chodzi pali od pierszego kopa nawet jak postoji 20 minut.\ nie wiem co mu się stało prosze o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy . mój kmx chodził idealnie odpalał bez ssania od pierwszego kopa . teraz pojawił się problem.kmx nie chce teraz zbytnio odpalać jak dobrze ostygnie np. z nocy na dzien lub nawet jak postoi 2 godzinki. udaje mi sie go odpalić sposobem zamkniety kranik wyłączony zapłon i z pare razy kopną kopniakiem włączyc zaplon i załapie ale za chwię krótką gaśnie i ta znowu jak powyżej wyłaczyć zapłon ......i tak dalej asz dak za 5-8 razem załapie i chodzi i wypuszcza chmurkę dymu. i potem juz normalnie chodzi pali od pierszego kopa nawet jak postoji 20 minut.\ nie wiem co mu się stało prosze o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny.

A na ciepłym silniku jak próbujesz odpalić to zarzuca świece benzyną=mokra świeca? Świeca ma dobrą iskre?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym... Nowa taka zębatka w serwisie kosztuje bodajże 150 zł.

Było w tym temacie to poruszane przeze mnie, ja akurat przełożyłem ze swojego drugiego kmx'a.

 

 

Wielkie dzięki za info., ale raczej będę szukał używanego w b.dobrym stanie, a zarazem w tańszej cenie ;P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ciepłym silniku jak próbujesz odpalić to zarzuca świece benzyną=mokra świeca? Świeca ma dobrą iskre?

 

 

odpala bardzo dobrze jak jest ciepły . Dzięki za odpowieć ale już rozwiązałem proble. była do przyczyna dozownika podawał zbyt dużo oleju i jak postał to miał zbyt duzą dawkę na swiecy odłorzoną. dzię ki za odp. problrm już rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info., ale raczej będę szukał używanego w b.dobrym stanie, a zarazem w tańszej cenie ;P Pozdrawiam

 

Powodzenia! Raczej nikt Ci nie sprzeda tej części osobno.. raczej cały silnik. Chociaż szukaj może się coś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia! Raczej nikt Ci nie sprzeda tej części osobno.. raczej cały silnik. Chociaż szukaj może się coś trafi.

 

 

Dzięki. A dlaczego "niby" nikt nie sprzedał by mi tej części osobno? I jak już to całą skrzynie biegów, a nie cały silnik. Szukam, szukam ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanei cyz kawy kmx miały amortyzatory olejowe ?? czy tylko gazowe ?

i czy ten amorek jest ok ??

http://allegro.pl/item430956660_kawasaki_k...ator_tylny.html

Bo nei widze zbey mial zbiornik z gazem a u mnie jest ze zbiornickziem gazowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanei cyz kawy kmx miały amortyzatory olejowe ?? czy tylko gazowe ?

i czy ten amorek jest ok ??

http://allegro.pl/item430956660_kawasaki_k...ator_tylny.html

Bo nei widze zbey mial zbiornik z gazem a u mnie jest ze zbiornickziem gazowym...

 

Witam. Według mnie to są te amortyzatory: klasyczne olejowe i gazowo-olejowe, regulowane. Aaa w KMX wydaje mi się, że były gazowe. Chyba, że to zależy od rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zastanawia mnei czy w tym amortyzatorze nei brakuje zbiorniczja gazowego czy to jest olejowy amorek...

 

 

Ja Ci powiem tak, że w tym amortyzatorze może nie być zbiorniczka gazowego, bo ten amortyzator równie dobrze może być olejowy. A właśnie mi się wydaje, że on jest olejowy. Zapytaj sprzedającego o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Jak mam teraz gazowy w kmxie i kupie tenw olejowy to podejdzie bez problemu ? jak myslicie ?

 

 

Myślę, że powinno być ok., jeśli dasz olejowy, ale nie wiem czy jest ten sam rozstaw śrub i czy nie będzie miał jakich kolwiek luzów. Przed kupnem zapytaj się sprzedawcy konkretnie o wymiary i czy będzie pasował. Bo sam nie jestem pewien w 100% Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...