Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Mój pali koło 8l w terenie,czyli po lasach czesto zmieniajac,redukujac biegi,na duzych obrotach.

Też moge powiedziec ze z grzaniem zle nie jest,w terenie sie nie grzeje,a na 1 nic takiego nie zaobserwowalem,gdyz ten bieg uzywam tylko do startu,bo jest troche krotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pyatnie do posiadaczy kmx czy niewiecie co morze być z moją kawa bo wyciaga 110km/h przy 9tyś obr. przy 100 km/h dopiero wkładam 6 bieg. tłumik mam gianneli a ten przy cylku tłumik nie jest blokowany nie wiecie gdzie morze mieć jakąś blokade. a na jakiej powinien mieć iglice poziomie. Sprawdzałem jest to w 99%wersja nie blokowana . nie posiada ona nawet tego nlacboka( jakoś tak) Sprawdzałem nic nie było ruszane wcześniej a jeżdzę na zebatkach 14/48 pozdrawiam czekam na waszą pomoc .dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Mam kawasaki kmx 2001-2003rocznik

silnik 125 chlodzony ciecza

Ale jest problem. motorek jedzie rowne 110km.h i nic wiecej nie chce, 110km/h osiaga na przedostatnim biegu, a jak wrzuce ostatni bieg to wogule nie idzie, wyglada to tak jak byl by zabkokowany bo to co mial robic na ostatnim biegu to nic sie nie dzieje... motor sie do okolo 10tys obrotow kreci..

powiedzcie co zrobic jak odblokowac, pilnie potrzebuje pomocy z waszej strony gg10696060

 

aha... jeszcze jedno pytanko, podobno kmx blokowany na dyfozorze. czy mozna kupic taki odblokowany dyfuzor? jak tak to gdzie i jaki to koszt? czy to sie oplaca, czy lepiej rozciac stary i wyproznic, jak tak to w jaki sposob rozciac.

i gdzie jeszcze kmx jest blokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Mianowicie mam problem,i nie wiem jak sie za niego zabrac.

 

Kawasaki kmx 125 1999

Moje kawasaki stalo moze z 2 tygodnie nie uzywane,po tym czasie zauwazylem cos nie tak.Jesli silnik nie chodzi,to wszystkie diody i swiatla rowniez nei chodza.Jesli natomiast odpale silnik ,swiatla chodza,lecz z odkrecaniem manetki gazu i rosnacymi obrotami,swiatla gasna przy okolo 2 tys.obrotow. Diody tez nie chodza.Akumulator ladowalem i problem nie znikl.

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, mianowicie sprowadziłem z zagranicy Kawasaki KMX-a i z tego co się okazało to on nie ma 6 biegu :evil: Ponieważ po rozkręceniu i wyciągnięciu tego trybu okazało się, że 6 bieg jest spiłowany. Bardzo możliwe, że niemcy sobie taką blokade wymyślili :biggrin: Teraz potrzebuje cały dobry tryb z 6-cioma ząbkami do zmiany biegów. Może ktoś posiada na sprzedanie ten tryb? Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmx ma blokady np. w przed gaźnikiem jest jedna

 

I jest temat o tym gdzie są blokady

 

a w dyfuzorze jest blokada ale trzeba rozciąć i wyciągnąć takom rurkę i go zespawać jak nie umiesz z tym zrobić to idź do jakiegoś mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wie ktos czy jest moze jakis KMX 125 albo 200 aldo dt do sprzedania gdzies w malopolsce tak do 3500zl??

 

http://moto.allegro.pl/item413612237_kawas...x_idealny_.html

http://moto.allegro.pl/item409278726_motor...ki_125_kmx.html

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, mianowicie sprowadziłem z zagranicy Kawasaki KMX-a i z tego co się okazało to on nie ma 6 biegu evil.gif Ponieważ po rozkręceniu i wyciągnięciu tego trybu okazało się, że 6 bieg jest spiłowany. Bardzo możliwe, że niemcy sobie taką blokade wymyślili biggrin.gif Teraz potrzebuje cały dobry tryb z 6-cioma ząbkami do zmiany biegów. Może ktoś posiada na sprzedanie ten tryb? Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam cool.gif

 

Pisałem już o tym... Nowa taka zębatka w serwisie kosztuje bodajże 150 zł.

Było w tym temacie to poruszane przeze mnie, ja akurat przełożyłem ze swojego drugiego kmx'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...